CloseOption Knowledgebase

.

Czas końca i koniec rynków finansowych!

O czasie końca mówi się, że jest to straszne słowo, ale jest wymieniane we wszystkich propagandach religijnych i przewidywaniach..

We wszystkich przepowiedniach jest mowa o tym, że dojdzie do wielkiej wojny światowej, a ziemia zostanie zrównana z ziemią. Po wielkiej wojnie i ludobójstwie jakiś zbawiciel uratuje świat, a po nim zobaczymy pokój. Dodatkowo pojawia się potoczna nazwa, która brzmi Armagedon. Armagedon to greckie słowo z hebrajskiego, które oznacza ostateczną bitwę. Jest o tym mowa w Apokalipsie Jana(ze świętych ksiąg chrześcijan).

Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej

W dodatku inne znaczenie wymienione dla tego słowa to walka między dobrem a złem. Według przewidywań różnych ksiąg religijnych i religii, wojna ta będzie masową wojną globalną w pobliżu dzisiejszego Izraela i Palestyny, a w wojnie tej weźmie udział około 400 milionów ludzi!

Przepowiednie wskazują, że w tej wojnie, siły antychrześcijańskie zaangażują się z siłami prochrześcijańskimi, a losy tej wojny zadecydują o losach ludzkości na ziemi. W rzeczywistości zwolennicy Chrystusa to siły prawe, a antychrześcijanie siły zubożałe. Antychrześcijanie są również nazywani Dajjal..

W przepowiedniach muzułmanów, a zwłaszcza religii szyickiej, bitwa ta pojawiła się jako bitwa kerkisia /Gharicia. Mówią, że w tej bitwie zwycięstwo przypadnie osobie o imieniu Sufyani, ale nie może ona dalej rządzić. Co więcej, ktoś inny o imieniu Mahdi będzie ostatecznym zdobywcą. Wtedy na świecie zapanuje pokój i spokój.

Armageddon a gospodarka

Innymi słowy, szyiccy muzułmanie znają bitwę Armageddon z nazwą Circesium. Ponadto różnica w ich spojrzeniu na proroctwa polega na tym, że w bitwie Armageddonu, obie strony bitwy są nieważne, a po tej bitwie pojawi się główna bitwa pomiędzy zbawcami muzułmanów, zwanymi Mahdim, a Chrystus jest z nim, ale chrześcijanie wierzą, że Chrystus jest samotny, a Mahdi jest Antychrystem.

Wielu księży wierzy, że ta bitwa będzie miała charakter nuklearny wojny, a wiele krajów, w tym Iran i Rosja, napadną na Izrael, a ostatecznie wojna ta doprowadzi do powrotu Chrystusa na ziemię, a życie na świecie będzie pełne dobrobytu i szczęścia. Być może zajęcie się tą kwestią jest nieistotne w kategoriach ekonomicznych, ale analizując problemy na Bliskim Wschodzie i łącząc te przekonania czy przewidywania, można wysnuć dwa scenariusze.

Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka

.
Te wydarzenia na Bliskim Wschodzie oraz konflikt słowny i zbrojenia pomiędzy państwami Bliskiego Wschodu, w tym Izraelem, Palestyną, Syrią, Jemenem, Arabią Saudyjską, Libanem i Iranem, oraz obecność militarna w tym regionie takich państw jak Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania i Rosja. Wszystkie stanowią potwierdzenie tej przepowiedni. Co więcej, musimy czekać na wielką wojnę lub lepiej powiedzieć, że stoimy w obliczu III wojny światowej, a jej następstwem jest zadowolenie i radość obu stron!.

Te wszystkie przepowiednie w książkach religijnych i religiach zostały sfabrykowane, a różne kraje próbują wywołać wojnę i niestabilność na świecie przez jakieś przepowiednie. Dlatego przyznaje się opinii publicznej słuszność tych przepowiedni. Po prostu starają się dokładnie zrozumieć te przepowiednie, aby uzasadnić swoją religię.

Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce

Jeśli pierwszy scenariusz jest poprawny:.

Jeśli pierwszy scenariusz jest prawdziwy i te wydarzenia są w boskich przepowiedniach w księgach religijnych i w różnych religiach. Następnie przyszłość finansowych rynki zostaną dotknięte tym wielkim wydarzeniem. Pewne jest natomiast to, że USA jest zdecydowanie jedną ze stron biorących udział w tej wojnie. Mówi się, że USA jest obecnie pierwszą siłą gospodarczą świata.

Scenariusz, za którym Ameryka podąża i w który wierzy, to przyjście Chrystusa. Dlatego, jeśli Ameryka ma rację i jej sojusznicy, to po globalnej bitwie z Armageddonu, giełda w USA zmieni cenę amerykańskich akcji. Dodatkowo, być może Stany Zjednoczone zrekompensują wszystkim swoim biznesmenom straty i staną się gospodarczym gigantem na świecie.

W pierwszym scenariuszu istnieje druga strona historii, w którą wierzą Muzułmanie i Shiici. Szyici i niektórzy muzułmanie Sunnis wierzą, że po ogromnej wojnie zwanej kerkisją /Gharicia i osoba zwana Sufyani, imię Hazrat Mahdi i on się pojawi, a Chrystus również będzie jednym z jego wyznawców Mahdi. Jeśli ten scenariusz jest prawdziwy, to przyszłość gospodarcza świata ulegnie dramatycznej zmianie.

Co jest pewne to to, że kraje takie jak Iran, Syria, Irak, i być może Rosja, są za tym myśleniem i będą pracować nad wypełnieniem tej obietnicy. Jeśli proroctwo Szyickich Muzułmanów jest słuszne, system kursów walutowych w USA system kursów walutowych i jego sojusznicy na pewno upadną i zobaczymy wielką transformację w świecie. Uważa się, że gospodarki nie da się łatwo przewidzieć, ale jest przejrzyste, że jeśli to myślenie jest słuszne, to przyszłość świata będzie należała do muzułmanów i szyitów. Dlatego w tych krajach nastąpi szybki postęp i być może wymienione kraje będą kolejnymi supermocarstwami świata jak 2000 do 3000 lat temu, cywilizacja Iranu i Egiptu oraz regionu Bliskiego Wschodu Cywilizacja jest numerem jeden na świecie!.

Jeśli drugi scenariusz jest poprawny:.

W drugim scenariuszu nie ma żadnej boskiej lub niebiańskiej debaty, z wyjątkiem wojny i niepewności. W szczególności, wojna i niepewność są, na pewno, uważane za stworzone przez zachodnie na Bliskim Wschodzie, aby osiągnąć wyższą globalną władzęi więcej wpływów w lobby władzy.

Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:

.

  1. The USA w Czasie Końca i gospodarka światowa

.

Nie sposób pominąć problemów ekonomicznych Stanów Zjednoczonych i ich deficytu handlowego oraz obecności militarnej w różnych krajach. Dlatego możliwe jest wywołanie wielkiej wojny i sprzedaż broni, aby uratować Amerykę, a jak wiadomo duża część amerykańskiej gospodarki jest pod władzą Żydów i Izraela. Ponadto Ameryka nie lubi tracić supermocarstwa na świecie, a oni stoją przed dwoma wielkimi problemami: Problem wojny gospodarczej z takim krajem jak Chiny, a następny problem to problemy polityczne z Iranem i Rosją.

  1. .

  2. Rosja w Czasie Końca i gospodarce światowej

.

Rosja była kiedyś supermocarstwem świata o nazwie Związek Radziecki. Wraz z upadkiem Związku Radzieckiego, Rosja stała się mniejszym krajem o znacznie mniejszej sile i kruchej gospodarce i trwało to wiele lat, ale w każdym razie Rosja pozostaje potężnym krajem. Napięcia między Stanami Zjednoczonymi a Rosją trwały zawsze. Te dwa kraje stoją w każdym zakątku świata w wojnie rosyjsko-afgańskiej, w wojnie amerykańsko-wietnamskiej, a dziś w wojnie domowej w Syrii. Rosja również lubi odzyskać dawną potęgę i ponownie stać się supermocarstwem świata.

  1. .

  2. Iran w Czasie Końca i gospodarce światowej

.

Iran w przeszłości miał ogromne imperium, a dziś Iran jest jednym z przeciwników Stanów Zjednoczonych. Wpływy Iranu w Syrii i Iraku, oraz części Libanu nie są przyjemne dla takiego kraju jak Stany Zjednoczone, no i oczywiście dużym problemem USA z Iranem jest wrogość Iranu do Izraela. Z drugiej strony Iran zdołał pociągnąć za sobą Rosję i stworzyć nową koalicję.

  1. .

  2. Saudi Arabia w Czasie Końca i gospodarce światowej

.

Za czasów panowania Kalifatu Abbasydów i Banu Umayya, kraj Arabii Saudyjskiej również był bardzo dużą monarchią. Rząd, który wyrósł blisko Hiszpanii dziś, król Arabii Saudyjskiej, kupił dużo sprzętu wojskowego; być może myślą też o rozszerzeniu swojej władzy i geografii.
Pewne jest to, że napięcia między wymienionymi krajami są bardzo duże, a powinniśmy dodać również Izrael, który obecnie jest zjednoczony z Arabią Saudyjską i Stanami Zjednoczonymi. Gdybyśmy chcieli podsumować, to z jednej strony Ameryka, Wielka Brytania, Francja, Izrael i Arabia Saudyjska, a z drugiej Iran, Rosja, Syria, Irak i Jemen oraz tajemnicza grupa o nazwie Hezbollah, która jest proxy Iranu. W słownych konfliktach tych państw nie widać śladu pokoju i pojednania.

War Za dwóch powodów:

.
Każdy z wymienionych scenariuszy jest poprawny; doprowadzi do wojny niezależnie od tego, czy przepowiednia religii jest poprawna, czy też kraje próbują prowadzić wojnę zgodnie ze swoimi świętymi księgami!
Do czasu, wszystkie kraje świata są sprzymierzone; będzie, niestety, wojna. Obecnie coraz więcej osób dostrzega wielobiegunowość świata. Takie kraje jak Stany Zjednoczone i Arabia Saudyjska wydały w ostatnich latach kilka bilionów dolarów na prace wojskowe. Cały ten sprzęt wojskowy musi być wykorzystany!

Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata?

Przewidywanie przyszłej gospodarki świata jest bardzo trudne, ale biorąc pod uwagę możliwość wielopłaszczyznowej wojny na Bliskim Wschodzie, powinniśmy czekać na wzrost cen ropy. Jeśli ceny ropy wzrosną, ceny akcji wpłyną również na wartość walut. Jeśli Stany Zjednoczone nie mają być światowym supermocarstwem, warto pomyśleć o zamianie dolara na coś, co z natury jest warte uwagi, jaksrebro złoto czy nawet ropa!.

Pieniądze z natury nie mają wartości. Jeśli banknot o nominale 500 euro zostanie spalony, jego wartość będzie zero, ale złoto naklejka, jeśli zostanie spalona i przetopiona, nadal jest złota i cenna, więc jeśli dojdzie do ewentualnej wojny, najlepszą opcją dla mnie jest zamiana bogactwa na złoto!.

Można liczyć na waluty cyfrowe, ale musimy wiedzieć nie tylko cyfrowe waluty, ale także internet jest pod kontroli Ameryki. Ponadto, jeśli USA nadal nie jest superpower, wówczas digital waluta rynek raczej już nie rozkwitnie! Wszelkiego rodzaju konflikty, które mają miejsce, będą prawdopodobnie spadać na akcje krajów dotkniętych wojną, dzięki czemu możemy obserwować pole bitwy, czekać na to, które kraje ostatecznie się porozumieją, i inwestować w te kraje!.

Stany Zjednoczone od wielu lat kręcą w swoich mediach i Hollywood filmy. Z apokaliptycznym myśleniem, które pokazuje, że świat jest niszczony i zostanie uratowany przez człowieka jako zbawcę świata. Z drugiej strony w niektórych swoich programach używają nowego słowa, które nosi nazwę “New World Order”. Trzeba zobaczyć, czy Stany Zjednoczone mogą kształtować nowy porządek świata, czy też zobaczyć, że książki muzułmanów mają rację.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History of Cryptocurrencies and Success Points in the American Market Cryptocurrencies, the innovative digital assets safeguarded by cryptography, have experienced remarkable growth and made substantial impacts on the American financial markets. In this article, we explore the pivotal milestones and achievements in the development of cryptocurrencies: Birth of Bitcoin (2009): The enigmatic Satoshi …

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Table of Contents1 Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain2 3 Comment fonctionne le Bitcoin dans la technologie Blockchain?4 Comment se fera le transfert d’argent en Bitcoin dans la technologie Blockchain ? Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain Dans le monde numérique, nous sommes confrontés aux dernières inventions rapidement car, dans le …

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Table of Contents1 Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain2 3 ¿Cómo funciona Bitcoin en la tecnología Blockchain?4 Cómo será la transferencia de dinero en Bitcoin en la tecnología Blockchain? Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain En el mundo digital, nos enfrentamos a los últimos inventos con prontitud porque, en el mundo …

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Table of Contents1 A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain2 3 >forte>Como funciona o Bitcoin na Tecnologia Blockchain?4 >forte>Como irá a transferência de dinheiro em Bitcoin in Blockchain Technology ? A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain No mundo digital, enfrentamos rapidamente as últimas invenções porque, no mundo digital, a Ideação …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments