CloseOption Knowledgebase

Aby zaangażować się w prawdziwe środowisko handlowe, nowi inwestorzy prawie zwykle zaczynają od próbnego konta handlowego. Podczas gdy używanie konta demo do wypróbowania systemu brokera jest ważnym krokiem w zrozumieniu go, NIE jest to środek do praktykowania handlu. Tysiące początkujących inwestorów, którzy wpadli w pułapkę handlu w formie “próbnej” przez lata tylko po to, aby odkryć i “udoskonalić” swoją strategię handlową, że ich umiejętności nabyte w środowisku próbnym wygenerowały negatywne zyski na prawdziwym rynku, są pomnikiem tej błędnej koncepcji.

.

Table of Contents

Demo trading account?

Rachunek handlowy demo/próbny jest rodzajem rachunku oferowanego przez systemy handlowe, które są załadowane wirtualnymi funduszami i pozwalają potencjalnemu klientowi przetestować system handlowy i jego charakterystykę, zanim zdecyduje się otworzyć rachunek rzeczywisty. Szeroki zakres systemów handlowych online, w tym sieci handlu akcjami, giełdami towarowymi i sieciami handlu walutami, oferuje konta demo.

Długie okresy aktywności demo na rynku mogą być bardziej szkodliwe niż przydatne dla Twojej wydajności handlowej. Oto cztery efekty uboczne posiadania przedłużonych okresów handlu demo, szczególnie dla początkujących traderów.

Emocjonalna izolacja

Prawdziwą przeszkodą w byciu świetnym traderem jest możliwość dokonywania mądrych osądów handlowych podczas radzenia sobie z emocjonalną intensywnością ryzykowania swoich ciężko zarobionych dochodów. W przestrzeni wirtualnej, nie ma mechanizmu, aby powielić tę atmosferę handlu. Niektórzy inwestorzy próbują obejść ten problem poprzez ustalenie obiektywnych celów handlowych, które muszą osiągnąć przed przejściem na prawdziwe konto handlowe. Na przykład, mógłbyś pomyśleć sobie: “Jeśli mogę działać w sposób zorganizowany i osiągnąć określony dochód na demo, mogę handlować w prawdziwym środowisku.” Nope. To nie jest tak, jak to działa.

Nigdy nie doświadczysz handlu na żywo, nie stawiając prawdziwych aktywów na linii. A my tutaj rozmawiamy tylko o uczuciach. Prawdziwe doświadczenie handlowe (czy twoja metoda działa czy nie) to inna historia.

Setback na froncie psychologicznym

Niektórzy traderzy błędnie zakładają, że zwycięstwo w handlu na papierze jest pierwszym ruchem w ich karierze tradingowej. Jednakże, jeśli spojrzysz na to bardziej uważnie, długi okres handlu demo może naprawdę powstrzymać cię od działania. Jesteś zamknięty na początku tak zwanej krzywej uczenia się opartej na “fałszywym” rynku. Dema służą do nauki i zapoznania się z platformami handlowymi, a nie do ćwiczenia na prawdziwych rynkach. Jeśli uważasz inaczej, możesz zmarnować swój czas ucząc się symulacji, która w niewielkim stopniu lub w ogóle nie przypomina prawdziwego rynku.

 Jeśli lubisz generować pieniądze na wirtualnym rynku, pamiętaj, że twoje zyski są tak ściśle powiązane z twoim prawdziwym kontem, jak Monopoly będzie z twoim rzeczywistym kontem bankowym. Nie ma żadnego związku. W najgorszej sytuacji Twój handel na demo kończy się niepowodzeniem. Wracasz do pierwszego kroku, ale tym razem w ustawieniach demo. W świecie rzeczywistym, dostrojenie strategii handlowej może mieć znaczący wpływ na naukę w świecie rzeczywistym, handel w świecie rzeczywistym i ostatecznie na zyski (i straty) w świecie rzeczywistym.

Nie ma platformy do rozwijania solidnych umiejętności planowania finansowego.

Szukanie i czytanie o planowaniu finansowym lub psychologii tradingu nie zawsze wystarcza do zrozumienia ryzyka w tradingu. Wcale nie. Większość z nich uczy się w pracy, metodą prób i błędów, pijąc żwirek, popełniając kosztowne błędy, kładąc prawdziwe pieniądze na linii i będąc finansowo zrujnowanym. Na rachunku handlowym na żywo Vs na rachunku próbnym, Twoja reakcja w efekcie i działanie może się drastycznie różnić, jeśli transakcja pójdzie w innym kierunku. W formie próbnej, nadal możesz czuć się zdystansowany, ale w formie rzeczywistej, będziesz na granicy paniki, zwłaszcza jeśli dużo pieniędzy było na linii. Będziesz handlował z dużym skupieniem, jeśli na linii transakcyjnej znajduje się prawdziwe aktywo. Realny wzrost ma ten sam efekt. I, co ważniejsze, rzeczywista strata. Ten poziom intensywności afektywnej i psychologicznej jest niemożliwy do odtworzenia na papierowym rachunku handlowym. I nie możesz prawdopodobnie przenieść swojej niechlujnej postawy z demo do realnej sytuacji handlowej.

Oczekiwania są nierealistyczne

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak CFTC i NFA żądają od wszystkich doradców zajmujących się handlem towarami deklaracji, czy ich transakcje są “prawdziwe” czy “wyimaginowane”? To dlatego, że są tak niepodobne. Czasami są powiązane, ale w większości momentów nie są. Skuteczne handlowanie na demo przez dłuższy czas może prowadzić do przecenienia własnych talentów. Co więc, jeśli zarobiłeś milion dolarów handlując na rachunku próbnym? Bycie “próbnym milionerem” nie ma żadnej wartości; nie pokazuje niczego, nie robi niczego i nie jest niczym. Kiedy dopiero zaczynasz z handlem na żywo, posiadanie wysokich oczekiwań może być ostatnim elementem, który chcesz.

.

Inwestowanie z kontem rzeczywistym pozwala Ci nauczyć się z pierwszej ręki jak ważna jest dyscyplina w zarządzaniu ryzykiem. Na rachunku demonstracyjnym dyscyplina wydaje się być niepotrzebna, a stosowanie stop lossów jest często uważane za barierę do osiągnięcia sukcesu. Inwestor zarabiający prawdziwe pieniądze rozumie, że te dwie cechy są równie istotne, jeśli nie bardziej, niż metoda, która wskazuje miejsca wejścia i wyjścia. Rachunki próbne są jednak niezbędne, aby zrozumieć trading, jak działa system handlowy i jak budować metody za darmo i bez ryzyka, nawet jeśli nie pozwalają one na zaprojektowanie psychologicznego komponentu tradingu.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Bitcoin Withdrawals

Bitcoin Withdrawals

Bitcoin Withdrawals   We are pleased to inform you that, as part of our efforts to improve the withdrawal process via cryptocurrencies, the minimum withdrawal amount through Bitcoin has been reduced from $100 to $20. Additionally, the withdrawal fee has been decreased from $5 to $2. The Closeoption Team  

Attention CloseOption Tournament Enthusiasts!

Attention CloseOption Tournament Enthusiasts!

Exciting updates are in store for all avid participants of CloseOption tournaments! We’re delighted to inform you that the recharge amounts for our upcoming contest have been revised, bringing a fresh wave of possibilities to boost your balance. Get ready to seize the advantage with our new recharge options: An impressive $10,000 recharge option, accompanied …

One-Day Competition, It’s Free

One-Day Competition, It’s Free

One-Day Competition, It’s Free We are delighted to announce that to make competitions even more exciting and per the requests by active members regarding a shorter time frame competitions, one-day contest will convene on Friday with a $500 prize pool. The contest will be held with the following specifications: Time: Friday Prize Pool: $500 (1st …

Attention Bitcoin Enthusiasts: Bigger Bitcoin Payouts in Contests!

Attention Bitcoin Enthusiasts: Bigger Bitcoin Payouts in Contests!

Bigger Bitcoin Payouts in Contests!   We have an exciting announcement that will surely pique your interest. Responding to the fervent requests from our passionate contestants, we are thrilled to inform you that, starting this week, we’re increasing the Bitcoin payouts for all user levels in our contests. So get ready to harness the potential …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments