CloseOption Knowledgebase

Bitcoin Trading w Binary Option

Bitcoin Trading w Binary Option

August 20, 2022

 

Wprowadzenie
Transakcje na globalnych rynkach finansowych, takich jak forex i kryptowaluty, wymagają długich godzin szkoleń i praktyki; w przeciwnym razie rynki te są dobrymi miejscami do utraty pieniędzy. Dodatkowo, takie rynki wymagają cierpliwości i są najbardziej opłacalne w długim okresie czasu. Wręcz przeciwnie, rynek opcji binarnych jest alternatywą dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie dużej ilości czasu i pieniędzy na udział w kursach handlowych. Ponadto, wyniki handlowe na rynku opcji binarnych mogą być wskazane w krótkim czasie (np. w ciągu 30 sekund). Aby jak najlepiej wykorzystać rynki, CloseOption stworzyło platformę opcji binarnych, na której można handlować Bitcoinem. W dalszej części artykułu, opracowujemy szczegóły dotyczące handlu Bitcoinem na rynku opcji binarnych.

.

Handel opcjami binarnymi na bitcoina


W opcji binarnych, przedsiębiorca opcji przewiduje, czy cena danego składnika aktywów będzie niższa lub wyższa niż cena wejścia w określonym czasie wygaśnięcia. Jeśli przewidywania się spełnią przez czas wygaśnięcia, pozycja zakończy się w pieniądzu, a przedsiębiorca nazywa zwycięską sumę pieniędzy. Z drugiej strony, jeśli cena wybranego składnika aktywów nie pójdzie w przewidywanym kierunku i zamówienie wygasa, to pozycja zakończy się w pieniądzu, a oni musieliby umieścić swoją inwestycję w zamówieniu. Tak więc warunki handlu opcjami binarnymi są sugestywne dla nazwy rynku; albo wygrasz, albo przegrasz, nie ma nic pomiędzy.
Kupowanie i posiadanie bitcoinów przychodzi z własnym zestawem wyzwań. W przeciwieństwie do tego, opcje binarne Bitcoin wydają się być bezpieczniejszą inwestycją. Różni się od strategii buy-and-hold, a każda opcja binarna Bitcoin jest handlem, w którym decydujesz, czy wartość Bitcoin będzie wyższa lub niższa niż twoja cena wejścia. Przykład lepiej maluje obraz; wyobraź sobie, że obecna cena rynkowa Bitcoina wynosi $50,000, a wykresy wskazują na trend wzrostowy na rynku; w rezultacie umieszczasz zamówienie z pięciominutowym czasem wygaśnięcia dla wyższej ceny. Jak tylko minie pięć minut i cena pozostanie wyższa niż 50.000$, wygrywasz pozycję i wywołujesz zysk. Ten rodzaj handlu ma swoje zalety, jak i wady.

– Zalety

  1. Możesz natknąć się na ludzi, którzy są zablokowani ze swoich portfeli, robiąc wiele rzeczy, aby odzyskać i uzyskać dostęp do swoich utraconych portfeli. Jednak w opcjach binarnych Bitcoin handlujesz w bitcoinach, ale Twój kapitał jest w dolarach, co oznacza, że możesz cieszyć się wahaniami i zmiennością rynku kryptowalut, nie martwiąc się o spadek wartości Twojego kapitału.
  2. Opcje binarne Bitcoin są dwustronne i pozwalają na handel w trendach malejących i rosnących. Czyli nie musisz czekać na skierowanie rynku w górę, a jeśli Twoja analiza sygnalizuje kierunek spadkowy, możesz cieszyć się spadkiem rynku składając krótkie zlecenie.
  3. Możesz ustawić czas wygaśnięcia opcji binarnych Bitcoin od tak krótkiego jak 30 sekund do tak długiego jak 30 dni. W ten sposób, w oparciu o swoje strategie, możesz umieścić tyle zamówień binarnych, ile chcesz. Ta cecha sprawia, że rynek jest odpowiedni dla tych, którzy szukają krótkoterminowych wyników.
  4. Tutaj możesz lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i ryzykować tylko część swojego kapitału, a zatem cały twój kapitał nie jest zagrożony. Na przykład masz 10 000 $ na swoim koncie handlowym CloseOption i przewidujesz, że cena Bitcoina pójdzie w górę. Dlatego wybierasz 100 dolarów z tych 10 000 dolarów i naciskasz przycisk Call. W przypadku popełnienia błędu, tylko $100 zostanie stracone. Dlatego opcje binarne Bitcoin nie wymagają znacznych pieniędzy pomimo rynku kryptowalut, a ty możesz kupić lub sprzedać opcje za niewielkie pieniądze.
  5. Wiele osób lubi umieszczać krótkoterminowe transakcje, ponieważ wyniki są otrzymywane szybko. Chociaż jest to wielka zaleta, jest to wada dla ludzi, którzy są zestresowani lub inwestują więcej niż mogą sobie pozwolić na stratę.

.

– Wady

  1. Ponieważ zmienność jest naturą rynku kryptowalut, a typowo Bitcoina, składanie zleceń z krótkim czasem wygaśnięcia (np., 30 sekund) wiąże się z relatywnie wyższym ryzykiem niż dłuższe czasy wygaśnięcia, które mogą skurczyć Twoje saldo.
  2. Istnieje duża szansa na overtrading, gdy mamy do czynienia z opcjami binarnymi Bitcoin, zwłaszcza jeśli masz luźną rubrykę handlową.
  3. Trading w opcjach binarnych Bitcoin jest stosunkowo bardziej stresujący niż inne rynki, dlatego nie jest odpowiedni dla handlowców opcji, którzy nie radzą sobie ze stresem.
  4. Istnieje cienka linia między handlem opcjami binarnymi Bitcoin a hazardem. Należy pamiętać, że rynek jest możliwy do przeanalizowania i funkcjonuje systematycznie. Tak więc, jeśli znajdziesz się umieszczając zlecenia czysto ze szczęścia, pomyliłeś rynek z grą.

Słowa końcowe


Jeśli nie masz pewności co do opcji binarnych Bitcoin, możesz skorzystać z konta demo CloseOption i sprawdzić, czy rynek odpowiada Twoim zainteresowaniom i osobowości. Możesz również skorzystać z funkcji analizy wykresu i zająć pozycję. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z naszego bezpłatnego i nieograniczonego konta demo, ponieważ zapobiega ono błędom i przygotowuje Cię do handlu na prawdziwym koncie. Możesz również wziąć udział w cotygodniowych konkursach CloseOption za 5 USD, aby handlować na prawdziwej platformie symulatora handlu i korzystać z cotygodniowych nagród bez stawiania swojego kapitału na szali.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History of Cryptocurrencies and Success Points in the American Market Cryptocurrencies, the innovative digital assets safeguarded by cryptography, have experienced remarkable growth and made substantial impacts on the American financial markets. In this article, we explore the pivotal milestones and achievements in the development of cryptocurrencies: Birth of Bitcoin (2009): The enigmatic Satoshi …

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Table of Contents1 Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain2 3 Comment fonctionne le Bitcoin dans la technologie Blockchain?4 Comment se fera le transfert d’argent en Bitcoin dans la technologie Blockchain ? Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain Dans le monde numérique, nous sommes confrontés aux dernières inventions rapidement car, dans le …

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Table of Contents1 Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain2 3 ¿Cómo funciona Bitcoin en la tecnología Blockchain?4 Cómo será la transferencia de dinero en Bitcoin en la tecnología Blockchain? Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain En el mundo digital, nos enfrentamos a los últimos inventos con prontitud porque, en el mundo …

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Table of Contents1 A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain2 3 >forte>Como funciona o Bitcoin na Tecnologia Blockchain?4 >forte>Como irá a transferência de dinheiro em Bitcoin in Blockchain Technology ? A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain No mundo digital, enfrentamos rapidamente as últimas invenções porque, no mundo digital, a Ideação …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments