CloseOption Knowledgebase

Niektórzy brokerzy udostępniają konto demo, co jest fantastyczną korzyścią. Otrzymasz możliwość eksperymentowania z nowymi podejściami, wskazówkami i taktykami. I możesz to wszystko zrobić bez narażania własnych pieniędzy na ryzyko. Ale, oczywiście, nie przyszedłeś na platformę handlową, aby dobrze się bawić. Chcesz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc kupić cokolwiek. To jest coś, co możesz zrobić z prawdziwym kontem.

Kluczowe pytanie brzmi, kiedy należy przejść na prawdziwe konto handlowe? Jeśli chodzi o przejście z konta próbnego na prawdziwe, możemy zazwyczaj podzielić traderów na dwie różne grupy. Do pierwszej grupy należą wszyscy inwestorzy, którzy zbyt wcześnie przechodzą na rachunek rzeczywisty, a ci, którzy zbyt późno przechodzą na rachunek rzeczywisty, należą do drugiej kategorii

.

Przesunięcie na konto realne za późno

Przed zaangażowaniem się w handel na prawdziwym polu, powinieneś użyć konta próbnego jako praktyki. Jednak wydaje się, że kilku handlowców utknęło na tym etapie. Od lat wykorzystują oni konto demo. Są dobrze zorientowani w rynkach, opracowali taktykę i konsekwentnie osiągają zyski. Na pytanie, dlaczego nie przeszli na rachunek rzeczywisty, udzielają jedynie ogólnikowych odpowiedzi. Twierdzą, że muszą jeszcze wykonać pewne zadania, takie jak zbieranie gotówki na depozyt lub oszacowanie ryzyka.
Problem wydaje się być psychologiczny. Powodem braku kroku do przodu jest lęk. I nie chodzi tu tylko o forex. Nierzadko zdarza się, że ludzie zdobywają wiedzę; snują plany wykonania pewnych czynności, ale nigdy nie mają tendencji do doświadczania ich w realnym polu. W rezultacie kontynuują to, co robią w poczuciu bezpieczeństwa swojej istniejącej sytuacji. Jednakże, jeśli ludzie nigdy nie podejmują prób, nigdy nie dowiedzą się o jej trwającym procesie.

Szybka zmiana

Jest kilku traderów, którzy zwykli robić sprawy w pośpiechu. Na rachunku próbnym inwestują niewiele. Przynoszą zyski. Przechodzą na konto rzeczywiste, bo są pewni siebie. Oni również ponoszą porażkę. Tacy traderzy są często nieprzygotowani do handlu w świecie rzeczywistym. Boją się utraty pieniędzy, dlatego zamykają pozycje, gdy tylko zaczynają tracić pieniądze lub osiągają niewielki zysk. Pamiętaj, że popełnianie błędów na koncie demo jest lepsze niż na prawdziwym. Nie spiesz się z niczym; zamiast tego poczekaj, aż będziesz miał wystarczająco dużo praktyki.

Jaki jest dokładny czas?

1. Trzymasz się swojego podejścia do planowania finansowego.

Mieć podejście do planowania finansowego i utknąć w nim to różne kwestie. Strategie planowania finansowego pomagają w śledzeniu stanu konta. Jest to system zasad, które regulują takie rzeczy jak to, ile pieniędzy należy włożyć w jedną transakcję. Sugerowałbym odkładanie 1-5% całego swojego majątku. Te wytyczne dowodzą, że nie ryzykujesz wszystkiego, jeśli rynek nie porusza się w sposób, którego oczekujesz. Na rynku walutowym nie ma żadnej magii. Każdy traci i wygrywa w różnych sytuacjach. Jednak trzymanie się swojego planu planowania finansowego pomoże Ci uzyskać stały zysk.

2. posiadanie władzy nad swoją pasją

W branży handlowej, umiejętność zarządzania swoją pasją jest kluczowa. Ponieważ każdy jest wyjątkowy, każda osoba reaguje inaczej na swoje własne odczucia. Może się wydawać, że czasami trudno jest zachować zimną krew, ale należy dać z siebie wszystko. Dobrym pomysłem jest również przećwiczenie tej umiejętności na rachunku próbnym. Handel prawdziwymi pieniędzmi, z drugiej strony, jest psychologicznie innym doświadczeniem niż radzenie sobie z wirtualnym aktywem. W każdym razie praktyka czyni mistrza, więc im więcej ktoś inwestuje, tym bardziej rozumie własne odczucia i wyniki. Kiedy dokonasz zwycięskiej transakcji, nie powinieneś stać się zbyt entuzjastyczny. Możliwe, że spowoduje to, że staniesz się rozproszony i popełnisz błędy. Również, gdy rynek porusza się wbrew twoim oczekiwaniom, nie stań się zbyt przygnębiony. Pamiętaj, że każdy traci od czasu do czasu. Najważniejsze jest to, co możesz zarobić w dłuższym okresie czasu.

3. zarobki są większe niż straty.

Krytyczne jest ustalenie jakiegoś rodzaju długoterminowej stabilności. Nie oznacza to dużego zysku, który spłaci wszystkie twoje zobowiązania. Co to oznacza, że będziesz w stanie osiągnąć spójny zysk. Może to być niewielkie, ale musi być wykazane w czasie. Na przykład, możesz zobaczyć, ile zyskownych transakcji robisz w ciągu roku lub po 100 transakcjach.

Czas korzystania z konta Deme

Konto próbne ma na celu zapewnienie Ci wystarczającej ilości czasu na przestudiowanie podejść, taktyk i strategii. Pozwala poznać platformę i eksperymentować z różnymi wskazówkami i funkcjami. Wszystko to dodaje do ilości doświadczenia, które będzie potrzebne do konwersji do rzeczywistego konta. Niestety, nie ma gotowej formuły. Nikt nie ostrzeże Cię, że powinno to trwać miesiąc lub rok. Jest to sprawa bardzo indywidualna. Ludzie zaczynają na różnych poziomach. Decyzję musisz podjąć sam. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Ci w określeniu najlepszego dla Ciebie czasu.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest stopniowa zmiana. Chodzi mi o to, że przechodzisz na prawdziwe konto po zainwestowaniu w konto próbne przez jakiś czas, ale zaczynasz od bardzo skromnej kwoty. Możesz odłożyć tak mało jak 20 czy 30 dolarów. Nie zarobisz dużo pieniędzy za te pieniądze, ale poznasz smak handlu prawdziwymi pieniędzmi. Stopniowo będziesz zwiększać swoje inwestycje, aby zwiększyć swoje zyski.

.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Cash Prize Pool for 120 Participants in This Week’s Contest!

Cash Prize Pool for 120 Participants in This Week’s Contest!

CloseOption’s Ongoing Trading Competition Offers a Cash Prize Pool for 120 contestants. CloseOption is excited to announce an ongoing trading competition that offers trading enthusiasts an exhilarating opportunity to compete for substantial rewards. The competition will run for a week and is open to all participants without any entry fee (only for the first chance). …

Granting Cash Prizes to 46 Lucky Winners!

Granting Cash Prizes to 46 Lucky Winners!

Granting Cash Prizes to 46 Lucky Winners! Dear Clients, It has been noticed that the excellent activity of users during the weekly CloseOption competitions is highly appreciated and respected. In the last week, 46 non-winning users were given prizes ranging from 5 to 50 dollars as a token of appreciation. Did you know that you …

Reduction in Withdrawal Fees for Bitcoin

Reduction in Withdrawal Fees for Bitcoin

Reduction in Withdrawal Fees for Bitcoin Dear Clients, We would like to inform you that the withdrawal fees for Bitcoin on CloseOption have been reduced. Currently, the withdrawal fees for each transaction through Bitcoin range from a minimum of $2 to a maximum of $10. The applied fee may vary for each withdrawal, and our …

New Crypto Gateway for Deposit

New Crypto Gateway for Deposit

New Crypto Gateway for Deposit We hereby wish to bring a recent update on our platform to your attention. In our continuous effort to enhance user experience and expand the range of services we offer, we have added a new portal, Cryptomus, to our site. This addition is aimed at making deposits more convenient and …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments