Równolegle do powszechnego wzrostu w różnych dziedzinach handlu, nastąpił gwałtowny wzrost wykorzystania opcji binarnych w świecie handlu.

Jak być może już wiesz, opcje binarne zależą od tego pytania: “Czy wartość aktywów pójdzie w górę lub w dół w określonym czasie?” Jednak można handlować z zyskiem, odpowiadając na to pytanie poprawnie. Tak czy inaczej, wiele osób może zastanawiać się, czym dokładnie są opcje binarne, a także jakie korzyści i wady występują w handlu binarnym? W tym artykule odpowiadamy na ich pytania, a także, dostarczamy im odpowiednich informacji na temat tego, jak zacząć handlować opcjami binarnymi i przydatnych wskazówek, jak w pełni wykorzystać ten proces.

Krótki opis opcji binarnych

.
Na początek zastanowimy się, jak to wszystko działa.
Najwyraźniej opcje binarne są specyficznym rodzajem inwestycji finansowej, która może być stosowana na dowolnym rynku lub instrumencie. Rozważając niezbędne materiały i skomplikowane matematyki do wykorzystania w handlu opcjami binarnymi, nie ma skomplikowanych matematyki i kalkulatora, które wyraźnie spełniają wymagania tego typu handlu. Co dziwne, jedynym fundamentalnym elementem opcji binarnej jest świadomość, jak to wszystko działa. Opcje binarne są proste. Dlatego też, w oczach traderów, ten rodzaj handlu zyskał znaczną ilość popularności i jest uważany za “wszystko albo nic” handel. Dla tego, przedsiębiorcy wiedzą dokładnie, ile mogą wygrać lub stracić, zanim oficjalnie rozpoczną handel.
Tak więc, jeśli chcesz osiągnąć zysk w handlu opcjami binarnymi, możesz przewidzieć wiadomości, globalne trendy i kwartalne przeglądy, aby wiedzieć dokładnie, czy składnik aktywów pójdzie w górę lub w dół w określonym czasie w przyszłości. Ponadto, różnorodność instrumentów pochodnych, które przedsiębiorcy mogą wybrać jest znacznie szersza niż to, co może się wydawać. Handlowcy mogą handlować na wartości towarowej, jak ropa naftowa i aluminium. Mogą również wybrać cenę akcji, taką jak Facebook lub Amazon. Co więcej, opcje kursów walutowych są również dostępne, takie jak podstawowe i pomniejsze pary. I wreszcie, mogą nawet wybrać handel kryptowalutami, takimi jak Ethereum, Bitcoin i Litecoin.

Typy opcji

Istnieje wiele różnych typów opcji, które traderzy mogą wybrać do handlu. Jednak przedstawimy Ci najbardziej popularne typy wzdłuż tych linii.
Up / Down (High / Low): Jest to najprostsza opcja. I zależy od tego, czy obecna cena wzrośnie czy spadnie, gdy nadejdzie czas wygaśnięcia?
In / Out (Range or Boundary): traderzy ustalą “wysoką” i “niską” wartość. Następnie zdecydują, czy cena kończy się poza lub wewnątrz tych granic.
Touch / No touch: Ta opcja zawiera poziomy, które są ustawione albo wyżej albo niżej niż obecna cena. Handlowcy będą mogli następnie zdecydować, czy cena “dotknie” tych poziomów w czasie wygaśnięcia i handlu. W końcu, gdy tylko dotyk nastąpi, nadejdzie wypłata.
Ladder: drabiny są nieco podobne do opcji góra/dół. Tak czy inaczej, przedsiębiorcy mają tendencję do korzystania z wcześniej ustalonych poziomów, zamiast używać bieżącej ceny w handlu. Ten typ opcji często wymaga znacznego ruchu cenowego. Jednak przedsiębiorcy nie mogą przeoczyć faktu, że nie zawsze mają dostęp do obu stron handlu.

Czas wygaśnięcia

Jednym z najważniejszych aspektów opcji binarnych jest czas wygaśnięcia. Jak widzimy, czas wygaśnięcia to czas, w którym kończy się handel. A także wskazuje, czy przedsiębiorca stracił czy wygrał handel. Czas wygaśnięcia waha się od 30 sekund i 1 minuty do pełnego dnia, a nawet do jednego miesiąca.

Wady handlu opcjami binarnymi

Korzystanie z opcji binarnych w handlu, pod warunkiem, że strategie i istotne wskazówki są starannie przemyślane, jest wysoce zalecane przez wielu handlowców na całym świecie. Wyjaśnijmy niektóre z powodów, dla których opcje binarne są uważane za korzystne.
Bardzo pierwszą zaletą tego typu handlu jest jego prostota. Jak już wspomnieliśmy, decyzja handlowców opiera się tylko na jednym czynniku, a ich zakład jest prosty. Ponadto, ze względu na czas wygaśnięcia, przedsiębiorcy nie muszą się martwić o czas, że handel zakończy się. Podczas gdy na innych rynkach, system do ograniczenia strat, takich jak stop-loss może być bardzo wymagane. Dodatkową zaletą, o której warto wspomnieć jest potencjał zysku. Co zaskakujące, binarie często mają niezwykle atrakcyjne zwroty.
W niektórych przypadkach wypłaty będą sięgać nawet 90% na pojedynczej transakcji! Tak więc, jeśli jesteś skłonny do handlu ze znaczącymi korzyściami, binarie są dla Ciebie wysoce zalecane. I trzecim powodem będzie jego dostępność. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, możesz handlować 24 godziny na dobę. Nie ma żadnych ograniczeń w dostępie do wykresów w czasie rzeczywistym. Dlatego handlowcy mogą zalogować się w nocy, rano, a nawet w weekendy.

Ryzyko związane z binariami

Idea handlu binariami może brzmieć bardzo atrakcyjnie, ale może być również nieco problematyczna. Istnieje alternatywne podejście do tego opisanego powyżej, a kilka wad binariów zostało wymienionych przez różnych traderów. Już pierwszą wadą są ograniczone narzędzia handlowe. Wielu traderów narzeka na ograniczone narzędzia, które są dostarczane do handlu. Jednakże, aby nadrobić te ograniczone narzędzia, brokerzy pracują nad zwiększeniem ich oferty, a także istnieją pewne źródła online dla tych narzędzi. Traderzy powinni być świadomi zarządzania ryzykiem. Oznacza to, że utrata inwestycji może nastąpić szybko, ponieważ broker ustawił parkiet handlowy z minimum wymaganym dla przedsiębiorców, aby wejść na rynek. Innymi słowy, nawet jeśli masz $250 na koncie, możesz zobaczyć siebie tracącego z zaledwie pięcioma transakcjami, które nie działają zgodnie z oczekiwaniami.

Porady

Istnieje kilka istotnych punktów, o których należy pamiętać podczas handlu instrumentami binarnymi. Ale najważniejszym punktem, o którym warto wspomnieć jest to, by nigdy nie przestać się uczyć. Benjamin Franklin wierzył, że “Inwestycja w wiedzę procentuje najlepiej.“. Jednak wiele różnych źródeł może pomóc traderom zwiększyć swoją wiedzę.
Książki i eBooki napisane przez doświadczonych ekspertów są unikalnym źródłem wiedzy. Godnym uwagi punktem w używaniu książek do nauki jest to, że pozwala traderom uczyć się w najlepszym tempie. ‘Trading Binary for Dummies’, napisany przez Joe Duarte, jest przydatną książką, która może sprawić, że handel będzie łatwy dla handlowców.

Biuletyny i blogi są szczególnie cennymi źródłami danych, ponieważ dostarczają przedsiębiorcom aktualnych informacji i wydarzeń, które mogą mieć wpływ na rynki. Ponadto, przedsiębiorcy mogą być aktualizowane o konkursach opcji binarnych, jak również.

Oprócz nauki, inny znaczący punkt, który jest najczęściej pomijany przez handlowców jest psychologia. Handlowcy nie mogą nie zauważyć, że posiadanie odpowiednich strategii nie musi gwarantować handlu z powodzeniem. Powinni również być świadomi swoich uczuć, które mogą wpływać na ich handel. Strach i chciwość często odwracają uwagę traderów od prawdziwych liczb. Należy więc zauważyć, że przegrana jest zawsze częścią gry, a dla traderów istotne jest, aby trzymać się swoich strategii i kontrolować swoje szkodliwe emocje, aby uzyskać najlepsze wyniki.
W skrócie, w tym artykule, przejrzeliśmy niektóre aspekty handlu opcjami binarnymi. Ci, którzy popierają binarne, robią to, ponieważ wiedzą, jak najlepiej je wykorzystać i jak przekształcić handel w lukratywny biznes. Jednak nasz punkt został, że przy użyciu odpowiednich strategii, wskazówek i znając wszystkie za i przeciw, można w końcu zdecydować, która opcja wybrać i jaki sposób, aby kontynuować czerpanie korzyści.