CloseOption Knowledgebase

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

W poprzednich artykułach poruszyliśmy kwestię walut cyfrowych i zamierzamy przedstawić Ci kolejną walutę o nazwie Bitcoin Cash.

Jednym z największych problemów z Bitcoin jest rozbudowa sieci i liczba użytkowników wzrasta. Dlatego potwierdzanie transakcji będzie znacznie wolniejsze. Bitcoin wybierze twardy proces weryfikacji pieniędzy do transferu ze względu na ataki hakerów, a to sprawi, że sieć będzie wolniejsza i potrzeba czasu, aby przelać pieniądze z jednego konta na drugie w Bitcoin.

.

Ten problem sprawi, że Bitcoin stanie się mniej użyteczny dla mniejszych zakupów o wartości mniejszej niż 100 dolarów, ponieważ sprzedawca i kupujący zwykle zniechęcają się do czekania przez kilka godzin aby uzyskać niskie opłaty. To oczywiście uczyni Bitcoin bezużytecznym w zakupach osobistych, ponieważ sprzedawca nie jest zainteresowany czekaniem na gumę przez 30 minut, aby mieć swoje pieniądze!

Problem ten wyzwala u inżynierów deweloperów Bitcoina, Amaury Sechet, tworzy hard fork jako nowy długotrwały, który nazywa się nowy Bitcoin cash i jest obecnie znany jako symbol BCH..

 

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o cyfrowej platformie wymiany (Hard Fork)

.
Hard Fork oznacza nową gałąź z cyfrowej platformy wymiany, która tworzy nową cyfrową walutę, więc Bitcoin może być uważany za niezależną walutę.

Hard Fork oznacza, że programiści kryptowalut postanowili wprowadzić pewne zmiany w swoich programach. Zmian tych jest dużo, co powoduje, że na podstawie tych zmian nie dokonuje się dalszych transferów. W rzeczywistości została stworzona nowa waluta.

Na przykład weźmy, że jesteś zaznajomiony z plikami PDF. Co roku prezentowane są nowe wersje oprogramowania, które mogą otwierać pliki PDF, wraz z oprogramowaniem, które może tworzyć pliki PDF, oraz aktualizacje. Zmiany są stosowane do nich, ale jeśli utworzysz PDF ze starą wersją, nowe oprogramowanie i aktualizacja może również otworzyć twój PDF, więc tutaj jest przedstawiony nowy soft widelec z PDF.

Ale jeśli zmiany w nowym oprogramowaniu nie są w stanie otworzyć stare pliki PDF, więc trzeba skopiować i wkleić swój stary PDF od podstaw, a następnie przebudować go do nowego formatu PDF do otwarcia. Pomimo faktu, że tworzy plik PDF, nie obsługuje poprzedniej wersji.

Jaka jest główna różnica między Bitcoin cash a Bitcoin?

.
Długość bloku w Bitcoin wynosi 1 megabajt, a w Bitcoin cash wynosi 8 megabajtów. W rezultacie, wraz ze wzrostem długości każdego bloku w Bitcoin, liczba większej liczby transakcji w bloku może być przetwarzana i przechowywana, dzięki czemu możemy zauważyć zwiększenie szybkości transferu pieniędzy w Bitcoin cash.

W poprzednich artykułach mówiliśmy o Block, że jeden blok w Bitcoin jest zdefiniowany jako megabajt. Jeśli chce się dokonać transferu, każdy blok musi zweryfikować poprzedni blok, a im mniej danych jest przechowywanych na MB, więc kiedy procesory proszą o weryfikację do transferu, należy sprawdzić więcej bloków, podczas gdy w Bitcoin cash przechowuje się osiem razy więcej informacji, więc szybkość przetwarzania wzrasta.

 

Bitcoin cash ustanowiony pierwszego sierpnia w 2017 roku, ponieważ nie było go przez długi czas. Ponieważ cena Bitcoin cash wynosi 1 362,35 USD w dniu 25 kwietnia 2018 r., Wskazując na sukces tej waluty, więc Bitcoin Cash mówi się, że jest to dobra opcja inwestycyjna.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History of Cryptocurrencies and Success Points in the American Market Cryptocurrencies, the innovative digital assets safeguarded by cryptography, have experienced remarkable growth and made substantial impacts on the American financial markets. In this article, we explore the pivotal milestones and achievements in the development of cryptocurrencies: Birth of Bitcoin (2009): The enigmatic Satoshi …

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Table of Contents1 Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain2 3 Comment fonctionne le Bitcoin dans la technologie Blockchain?4 Comment se fera le transfert d’argent en Bitcoin dans la technologie Blockchain ? Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain Dans le monde numérique, nous sommes confrontés aux dernières inventions rapidement car, dans le …

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Table of Contents1 Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain2 3 ¿Cómo funciona Bitcoin en la tecnología Blockchain?4 Cómo será la transferencia de dinero en Bitcoin en la tecnología Blockchain? Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain En el mundo digital, nos enfrentamos a los últimos inventos con prontitud porque, en el mundo …

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Table of Contents1 A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain2 3 >forte>Como funciona o Bitcoin na Tecnologia Blockchain?4 >forte>Como irá a transferência de dinheiro em Bitcoin in Blockchain Technology ? A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain No mundo digital, enfrentamos rapidamente as últimas invenções porque, no mundo digital, a Ideação …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments