CloseOption Knowledgebase

Świat cyfrowy eksploduje. Pieniądze, które wydajemy na cyfrowe usługi i towary, przekraczają wyobraźnię. Na przykład, zaledwie kilka miesięcy temu, klienci Apple wydali około 1,8 miliarda dolarów na cyfrowe towary i usługi w krótkim czasie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Jak więc widać, gospodarka cyfrowa szybko ewoluuje, a waluty cyfrowe, blockchain i NFT będą w centrum tej transformacji.

Witamy w Metaverse! Możesz zapytać, czym jest Metaverse? Jednym słowem, wirtualne światy; Ale jeśli chcesz więcej szczegółów, faktem jest, że jedno zdanie lub akapit nie wystarczy, aby odpowiedzieć na to pytanie. Zanim zaczniemy, warto wiedzieć, że “Metaverse” ma tysiąc znaczeń, ale czymkolwiek jest, składa się z następujących głównych elementów:

  • Sieci otaczające
  • Waluty cyfrowe
  • Sieci kryptograficzne, takie jak Bitcoin i Ethereum
  • Rozszerzona rzeczywistość (XR), w tym rzeczywistość wirtualna (VR) i rzeczywistość rozszerzona (AR)
  • I tokeny heterogeniczne (NFT).

Co to jest Metaverse?

Metaverse to, jednym słowem, cyfrowy świat; Gdzie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, może istnieć. Termin ten jest połączeniem dwóch słów “meta-” i “universe”. Nadejdzie dzień, w którym będziemy stale połączeni z Metaverse. Nasze zmysły wzroku, słuchu i dotyku przekroczą to, czym są. Będziemy łączyć elementy cyfrowe ze światem fizycznym lub zanurzać się całkowicie w trójwymiarowych środowiskach, kiedy tylko zechcemy.

Metaverse, o którym mówią naukowcy, jest jednak tak ogromne, że być może nigdy nie uda nam się go w pełni zrozumieć. Tak jak nigdy nie zrozumiemy fizycznego świata wokół nas!

Czterowymiarowy świat, w którym wszystkie części są zintegrowane poprzez Internet. Ten świat jest zdecentralizowany, a każdy może komentować przyszłość i jej prawa.

Nie ulega wątpliwości, że nie możemy opisać świata tak krótką definicją, ale na początek wydaje się ona wystarczająca. Ponadto nie zapominaj, że świat transcendentalny opiera się na wymiarze czasu. Dlatego też prawa Newtona będą obowiązywały również w tym świecie. Innymi słowy, nie w taki sam sposób jak w grze komputerowej z otwartym światem, ale całkiem podobnie do świata rzeczywistego, czas jest w tym świecie zdefiniowany.

Zuckerberg twierdzi, że Facebook ma się stać wirtualnym światem. W takim świecie kryptowaluty będą jedynym rozwiązaniem finansowym. Jednak pomimo tak silnego powiązania, wielu użytkowników i entuzjastów wciąż nie zna koncepcji wirtualnego świata, który obiecuje słynny założyciel Facebooka.

Jakie są zastosowania Metaverse?

Podstawowe pytanie, na które musimy sobie odpowiedzieć, brzmi_ co taki świat robi dla nas? Filozofowie w świecie nauki zadają bardzo trudne i wielkie pytanie w dyskusjach o fizyce newtonowskiej i kwantowej: 

“Jeśli możemy zdefiniować i udowodnić prawo w fizyce newtonowskiej, to po co nam fizyka kwantowa?” To samo pytanie można zadać w dyskusji o świecie transcendentalnym i świecie fizycznym. Jeśli wystarcza nam świat wirtualny, to jaka jest nasza potrzeba?

W przeciwieństwie do niekończącej się debaty o fizyce kwantowej i fizyce newtonowskiej, możemy udzielić doskonałej odpowiedzi na to pytanie. Metaverse będzie miało dla nas ważne zastosowania:

Wirtualne spotkania

Około dwa lata minęły od początku globalizacji Corony. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do “wirtualnego świata”. Spotkania odbywają się wirtualnie. Nawet sale lekcyjne są wirtualne. Głównym wyzwaniem nie jest nawet jakość Internetu. Nasze życie nie jest wirtualne, nie możemy żyć w wirtualnych infrastrukturach fizycznych i rzeczywistych. Metaverse pomoże nam mieć infrastrukturę do wirtualnych spotkań, konferencji i kursów. Infrastruktura ta obejmie również znacznie tańszy i szybszy dostęp do tych ośrodków.

wirtualne miejsca pracy

Zarabianie pieniędzy poprzez gry było marzeniem jeszcze dekadę temu. Jednak dziś wiele osób może zarabiać pieniądze po prostu grając. Choć liczba tych osób bardzo wzrosła w porównaniu z przeszłością, to nadal jest malutka w porównaniu do światowej populacji.

Metaverse pozwala nam na zarabianie pieniędzy poprzez grę. Cecha ta nie powinna być postrzegana jako cecha fantasy. Wiele gier zarabia na sprzedaży przedmiotów i aktualizacji. W rzeczywistości, oferując takie produkty, motywują graczy do większej gry. Wraz z pojawieniem się gier mobilnych, takich jak PUBG, Candy Crash i Clan Wars, pole wzrosło wykładniczo, a teraz niewiele można znaleźć, którzy nie mają doświadczenia, aby w nie grać. Same te gry pomagają w rozwoju miejsc pracy. Firmy gamingowe są prowadzone przez siłę roboczą.

Wirtualna własność

Wiemy, że NFT umożliwiło definitywną i wirtualną własność. Wiele osób już z tego korzysta. W świecie transcendentalnym ta możliwość będzie znacznie szersza. Kupno i sprzedaż aktywów będzie dla nas szeroko dostępna. Możemy przenieść domy i każdą inną formę własności, którą posiadamy w świecie rzeczywistym, do naszego świata Metaverse. NFT umożliwiły nam to w najlepszy możliwy sposób.

Wirtualna gospodarka

Pojawienie się zdecentralizowanych finansów (Defi) było wydarzeniem rewolucyjnym. Z drugiej strony, tradycyjna bankowość i finanse nie mają miejsca w Metaverse, co oznacza, że waluty cyfrowe mogą odegrać istotną rolę w Metaverse. Jeśli banki i instytucje finansowe będą nadal przyjmować pasywne podejście w tym obszarze, prawdopodobnie zostaną wyeliminowane z konkurencji; Ponieważ coraz więcej osób zmierza w kierunku interakcji z Metaverse, a ta kwestia zwiększa zapotrzebowanie na nowe rozwiązania finansowe.

Czy Metaverse zastąpi Internet?

Mark Zuckerberg twierdzi, że Metaverse jest ulepszoną wersją obecnego Internetu. Firmy gamingowe oparte na nowych technologiach mają takie samo zdanie. Mówią, że unowocześnimy Internet i dotrzemy do Metaverse.

Ale żeby Metaverse zastąpiło Internet, trzeba dodać do niego nowe działy. Na przykład stworzenie wirtualnego pro roomu w Metaverse pozwala na łatwe załadowanie swojego wyglądu różnymi ubraniami w takiej przestrzeni. Nie wymaga to tworzenia kompletnego wirtualnego sklepu, a wystarczy przełączać się między modelami 2D i 3D.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Tudo o que precisa de saber sobre o Metaverse!

Tudo o que precisa de saber sobre o Metaverse!

O mundo digital está a explodir. O dinheiro que gastamos em serviços e bens digitais está para além da imaginação. Por exemplo, há apenas alguns meses, os clientes da Apple gastaram cerca de 1,8 mil milhões de dólares em bens e serviços digitais no curto espaço de tempo entre o Natal e o Ano Novo. …

Tudo o que precisa de saber sobre o Metaverse!

Tudo o que precisa de saber sobre o Metaverse!

O mundo digital está a explodir. O dinheiro que gastamos em serviços e bens digitais está para além da imaginação. Por exemplo, há apenas alguns meses, os clientes da Apple gastaram cerca de 1,8 mil milhões de dólares em bens e serviços digitais no curto espaço de tempo entre o Natal e o Ano Novo. …

Tout ce que vous devez savoir sur le Metaverse !

Tout ce que vous devez savoir sur le Metaverse !

– wp:paragraph –> Le monde numérique est en pleine explosion. L’argent que nous dépensons en services et biens numériques dépasse l’imagination. Par exemple, il y a quelques mois à peine, les clients d’Apple ont dépensé environ 1,8 milliard de dollars en biens et services numériques dans le court laps de temps entre Noël et le …

Tutto quello che c’è da sapere sul Metaverse!

Tutto quello che c’è da sapere sul Metaverse!

Reti circostanti Valute digitali Reti crittografiche come Bitcoin ed Ethereum Realtà estesa (XR), compresa la realtà virtuale (VR) e la realtà aumentata (AR) E token eterogenei (NFT). Table of Contents1 Che cos’è il Metaverso?2 Quali sono gli usi del Metaverso?3 Riunioni virtuali4 lavori virtuali5 Proprietà virtuale6 Economia virtuale7 Il Metaverso sostituirà Internet? Che cos’è il …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments