CloseOption Knowledgebase

.

.

Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?

.
Wojna zawsze była strasznym słowem, a w ciągu ostatnich 100 lat mieliśmy do czynienia z wieloma wojnami.

Skutki wojny na rynkach finansowych nie są zazwyczaj natychmiastowe. Weźmy na przykład, po ataku z 11 września na wieże dwupoziomowe, w ogóle nie było prawdziwej reakcji na rynkach finansowych.

.

Wykres indeksu cen dolara od 11 wrześniath, 2001 do 1 styczniast, 2002:.

 

 

.

 

Jak widać, nie ma istotnych zmian w indeksie dolara. Tak jest nawet na giełdzie nowojorskiej .

W krótkim terminie nie powinniśmy szukać efektów wojny czy incydentów terrorystycznych.

Kiedy zaczyna się wojna, wiele osób w rozdartym wojną kraju wyemigruje. Zabiorą własne pieniądze, złoto lub pieniądze i nie będzie to miało większego wpływu na światową gospodarkę i rynki finansowe.

W zależności od tego, gdzie wojna miała miejsce, może wpłynąć na gospodarkę światową, a dzisiejsza debata dotyczy wojny na Środkowym Wschodzie i Syrii.

Głównym źródłem paliwa dla świata jest ropa naftowa na Bliskim Wschodzie, więc wojna w tym regionie będzie miała swój pierwszy wpływ na ropę naftową. W ślad za zmianami cen ropy, zobaczymy zmiany w cenach złota i srebra, a następnie na innych rynkach, ale dziś pojawił się kolejny nowy rynek, który nazywa się rynkiem walut cyfrowych!

Kilka dni temu, dokładnie 14 kwietnia 2018 roku, wojska amerykańskie, francuskie wystrzeliły kilka rakiet w kierunku Syrii i nadal nie było żadnej reakcji ze strony zwolenników Syrii, Rosji i Iranu. Z drugiej strony Izrael również miał kilka ataków na Syrię, a z jednej strony reszta Bliskiego Wschodu jest w wojnie z Jemenem, a jeśli spojrzymy na statystyczne określenia między USA-Saudią-Arabią-Iranem-Syrią-Rosją-Izraelem-Jemenem, to te wojny w ostatnich latach systematycznie rosną..

Jaki byłby wpływ gospodarki światowej w rynki Forex, złoto, srebro, akcje i waluty cyfrowe byłby, gdyby doszło do wojny?

Ameryka jest najbardziej wpływowym krajem na światowych rynkach finansowych, a powód jest bardzo prosty na gruncie tego, że USA posiada dolara, a dolar jest numerem jeden na świecie. Z drugiej strony ma też największe firmy handlowe i kapitalistyczne na świecie, a teraz ma jedną z najbardziej dochodowych branż, jaką jest przemysł zbrojeniowy.

 

Jeśli wojna się rozpocznie, Stany Zjednoczone mogą sprzedać mnóstwo broni i sprzętu. Chociaż żadne wojny jeszcze się nie rozpoczęły, Arabia Saudyjska kupiła dużo sprzętu wojskowego i broni, co oznacza zarabianie dużo dla Ameryki.

 

 

.

 

Z drugiej strony, według amerykańskiego bilansu handlowego, stale się on pogarsza. Czyli Stany Zjednoczone są wielkim ekonomicznym bankrutem.

Cofnijmy się nieco w czasie:

Niektórzy analitycy nazywają amerykańską gospodarkę gospodarką wojenną, ale statystyki również w pewnym stopniu potwierdzają tę teorię, ponieważ za każdym razem, gdy rozpoczynała się wojna z udziałem Stanów Zjednoczonych lub innych państw, przyczyniała się ona do rozwoju gospodarki tego kraju!

 

Spadki gospodarcze USA i rozwiązania rządowe

.
.
.

.

Początek recesji Początek recesji Wojna, która zakończyła recesję Czasowy prezydent
1930 Więcej niż dekada

Wielki Kryzys w Ameryce

Druga wojna światowa Andrew Jackson-Hawr-Roswell
1970 Około pięciu lat Wojna wietnamska Richard Nixon-Gerald Ford (równocześnie z wojną)
1980 Sześć miesięcy Wojna między Iranem a Irakiem Jimmy Carter
1981 Szesnaście miesięcy Powstanie wojny irańsko-irackiej Ronald Reagan
1990 r. Osiem miesięcy Wojna w Zatoce Perskiej George Bush ojciec
2001 Osiem miesięcy Wojna z Afganistanem George Bush syn

 

Jakie jest rozwiązanie, aby firma o wysokim wskaźniku śmierci mogła się uratować? Teraz lepiej zadać pytanie: Gdzie najbezpieczniej jest inwestować jeśli dojdzie do wojny?.

  1. .

  2. Rynek akcji
  3. Rynek ropy naftowej
  4. Rynek walutowy

.

  1. Rynek walut cyfrowych

.

  1. Or Rynek złota

.

Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie

 1. Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym

  .

Giełda to kupowanie akcji różnych firm w różnych krajach; oczywiście będzie to dobra inwestycja, jeśli mamy pewność, że wojna skończy się w kraju, który znamy. Weźmy na przykład, jeśli założymy, że amerykańska wojna z Syrią ostatecznie zakończy się zwycięstwem Stanów Zjednoczonych, więc amerykańskie akcje są bardzo dobrym wyborem do inwestycji.

  .

 1. .

  Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej

  .

Wojna na Bliskim Wschodzie miałaby wpływ na cenę ropy. Jeśli Iran wszedłby w tę wojnę, byłaby duża szansa na wzrost cen ropy. Tak więc, aby zainwestować w rynek ropy, lepiej jest trochę poczekać, aby zobaczyć, czy naprawdę jest wielostronna wojna między Ameryką, Rosją, Syrią, Izraelem i Iranem zostanie utworzona?

  1. .

  2. .

   Przegląd stanu finansów w rynku walutowym

   .

.

Kraje, które biorą udział w działaniach wojennych, muszą finansować własnych watażków lub inne kraje, więc obroty na rynku walutowym wzrosną w czasie wojny. Najwyraźniej Wielka Brytania i Francja oraz Stany Zjednoczone są zjednoczone, więc jeśli wojna rzeczywiście nastąpi, jest mało prawdopodobne, że wahania będą wysokie. I wydaje się, że jeśli wojna się rozpocznie, globalny popyt na funta dolarów i euro spadnie, z jednej strony te kraje będą musiały zapłacić cenę wojny. Z drugiej strony ludzie mniej chętnie będą kupować te waluty.

  .

 1. .

  Przegląd stanu finansowego w rynku złota

  .

Być może rynek złota i srebra jest rynkiem, który nie idzie zbyt daleko w wojnie, ponieważ w dzisiejszych czasach mało kto może zamienić swój kapitał na złoto i nosić je w kółko!

  1. .

  2. .

   Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych

   .

.

 

To bardzo osobista opinia, ale jeśli chodzi o wojnę, to wolę zamienić swój kapitał w cyfrową walutę! Aby uciec lub wyemigrować, nic nie jest łatwiejsze niż płynność w cyfrowej walucie. Jedyne co trzeba znać to hasło do poczty elektronicznej i cyfrowy kod portfela! Czyli jeśli człowiek chce uciec z kraju ogarniętego wojną, jeśli zamieni swój kapitał na walutę cyfrową, to jedyne co będzie mu potrzebne to zwykły papier, na którym ma zapisane hasła lub w ostateczności portfel z walutą cyfrową!

Jeśli będziemy śledzić wiadomości gospodarcze i wskaźniki ekonomiczne, zobaczymy, że zmiana stopy procentowej w kraju, bezrobocie w kraju, marża brutto ważona handlem, a żaden z nich nie wpływa na rynek walut cyfrowych, a to tylko podaż i popyt wyzwala wahania tych walut.

Z drugiej strony, waluty cyfrowe nie mają żadnej centralności. Jeśli cały Środkowy Wschód zostanie zniszczony, to waluty cyfrowe w cyberprzestrzeni nadal istnieją i masz do nich dostęp! Oczywiście pojawia się tutaj ważne pytanie Czy naprawdę musimy przyznać, że ile elektronów w niepewnej przestrzeni, która określa liczbę, musi być uznana za walutę! Otóż, aby odpowiedzieć na to pytanie, odsyłam do czasów sprzed 100 lat

Kiedy pieniądze służyły do zakupu monet, były monety ze srebra i miedzi Gdyby 100 lat temu mówiono ludziom, że w odległej przyszłości ludzie będą wymieniać papier zamiast metalu. Czy uwierzyliby w to! Wydaje się, że technologia przeniosła się do punktu, w którym musimy zaakceptować, że świat cyfrowy jest prawdziwym światem, który mylnie nazwaliśmy wirtualnym.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History and Success Points in the American Market

A Brief History of Cryptocurrencies and Success Points in the American Market Cryptocurrencies, the innovative digital assets safeguarded by cryptography, have experienced remarkable growth and made substantial impacts on the American financial markets. In this article, we explore the pivotal milestones and achievements in the development of cryptocurrencies: Birth of Bitcoin (2009): The enigmatic Satoshi …

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Une revue de la monnaie numérique comme le bitcoin basée sur la technologie blockchain

Table of Contents1 Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain2 3 Comment fonctionne le Bitcoin dans la technologie Blockchain?4 Comment se fera le transfert d’argent en Bitcoin dans la technologie Blockchain ? Introduction générale de Bitcoin dans la technologie Blockchain Dans le monde numérique, nous sommes confrontés aux dernières inventions rapidement car, dans le …

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Una revisión de la moneda digital como Bitcoin basada en la tecnología Blockchain

Table of Contents1 Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain2 3 ¿Cómo funciona Bitcoin en la tecnología Blockchain?4 Cómo será la transferencia de dinero en Bitcoin en la tecnología Blockchain? Introducción general de Bitcoin en la tecnología Blockchain En el mundo digital, nos enfrentamos a los últimos inventos con prontitud porque, en el mundo …

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Uma Revisão da Moeda Digital como Bitcoin Baseada na Tecnologia Blockchain

Table of Contents1 A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain2 3 >forte>Como funciona o Bitcoin na Tecnologia Blockchain?4 >forte>Como irá a transferência de dinheiro em Bitcoin in Blockchain Technology ? A Introdução Geral da Bitcoin na Tecnologia de Blockchain No mundo digital, enfrentamos rapidamente as últimas invenções porque, no mundo digital, a Ideação …

Add your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comments