CloseOption Knowledgebase

.

.

Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?

.
Wojna zawsze była strasznym słowem, a w ciągu ostatnich 100 lat mieliśmy do czynienia z wieloma wojnami.

Skutki wojny na rynkach finansowych nie są zazwyczaj natychmiastowe. Weźmy na przykład, po ataku z 11 września na wieże dwupoziomowe, w ogóle nie było prawdziwej reakcji na rynkach finansowych.

.

Wykres indeksu cen dolara od 11 wrześniath, 2001 do 1 styczniast, 2002:.

 

 

.

 

Jak widać, nie ma istotnych zmian w indeksie dolara. Tak jest nawet na giełdzie nowojorskiej .

W krótkim terminie nie powinniśmy szukać efektów wojny czy incydentów terrorystycznych.

Kiedy zaczyna się wojna, wiele osób w rozdartym wojną kraju wyemigruje. Zabiorą własne pieniądze, złoto lub pieniądze i nie będzie to miało większego wpływu na światową gospodarkę i rynki finansowe.

W zależności od tego, gdzie wojna miała miejsce, może wpłynąć na gospodarkę światową, a dzisiejsza debata dotyczy wojny na Środkowym Wschodzie i Syrii.

Głównym źródłem paliwa dla świata jest ropa naftowa na Bliskim Wschodzie, więc wojna w tym regionie będzie miała swój pierwszy wpływ na ropę naftową. W ślad za zmianami cen ropy, zobaczymy zmiany w cenach złota i srebra, a następnie na innych rynkach, ale dziś pojawił się kolejny nowy rynek, który nazywa się rynkiem walut cyfrowych!

Kilka dni temu, dokładnie 14 kwietnia 2018 roku, wojska amerykańskie, francuskie wystrzeliły kilka rakiet w kierunku Syrii i nadal nie było żadnej reakcji ze strony zwolenników Syrii, Rosji i Iranu. Z drugiej strony Izrael również miał kilka ataków na Syrię, a z jednej strony reszta Bliskiego Wschodu jest w wojnie z Jemenem, a jeśli spojrzymy na statystyczne określenia między USA-Saudią-Arabią-Iranem-Syrią-Rosją-Izraelem-Jemenem, to te wojny w ostatnich latach systematycznie rosną..

Jaki byłby wpływ gospodarki światowej w rynki Forex, złoto, srebro, akcje i waluty cyfrowe byłby, gdyby doszło do wojny?

Ameryka jest najbardziej wpływowym krajem na światowych rynkach finansowych, a powód jest bardzo prosty na gruncie tego, że USA posiada dolara, a dolar jest numerem jeden na świecie. Z drugiej strony ma też największe firmy handlowe i kapitalistyczne na świecie, a teraz ma jedną z najbardziej dochodowych branż, jaką jest przemysł zbrojeniowy.

 

Jeśli wojna się rozpocznie, Stany Zjednoczone mogą sprzedać mnóstwo broni i sprzętu. Chociaż żadne wojny jeszcze się nie rozpoczęły, Arabia Saudyjska kupiła dużo sprzętu wojskowego i broni, co oznacza zarabianie dużo dla Ameryki.

 

 

.

 

Z drugiej strony, według amerykańskiego bilansu handlowego, stale się on pogarsza. Czyli Stany Zjednoczone są wielkim ekonomicznym bankrutem.

Cofnijmy się nieco w czasie:

Niektórzy analitycy nazywają amerykańską gospodarkę gospodarką wojenną, ale statystyki również w pewnym stopniu potwierdzają tę teorię, ponieważ za każdym razem, gdy rozpoczynała się wojna z udziałem Stanów Zjednoczonych lub innych państw, przyczyniała się ona do rozwoju gospodarki tego kraju!

 

Spadki gospodarcze USA i rozwiązania rządowe

.

.

.

.

.

.

.

Początek recesji Początek recesji Wojna, która zakończyła recesję Czasowy prezydent
1930 Więcej niż dekada

Wielki Kryzys w Ameryce

Druga wojna światowa Andrew Jackson-Hawr-Roswell
1970 Około pięciu lat Wojna wietnamska Richard Nixon-Gerald Ford (równocześnie z wojną)
1980 Sześć miesięcy Wojna między Iranem a Irakiem Jimmy Carter
1981 Szesnaście miesięcy Powstanie wojny irańsko-irackiej Ronald Reagan
1990 r. Osiem miesięcy Wojna w Zatoce Perskiej George Bush ojciec
2001 Osiem miesięcy Wojna z Afganistanem George Bush syn

 

Jakie jest rozwiązanie, aby firma o wysokim wskaźniku śmierci mogła się uratować? Teraz lepiej zadać pytanie: Gdzie najbezpieczniej jest inwestować jeśli dojdzie do wojny?.

  .

 1. Rynek akcji
 2. Rynek ropy naftowej
 3. Rynek walutowy
 4. .

 5. Rynek walut cyfrowych
 6. .

 7. Or Rynek złota
 8. .

Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie

 1. Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym

  .

Giełda to kupowanie akcji różnych firm w różnych krajach; oczywiście będzie to dobra inwestycja, jeśli mamy pewność, że wojna skończy się w kraju, który znamy. Weźmy na przykład, jeśli założymy, że amerykańska wojna z Syrią ostatecznie zakończy się zwycięstwem Stanów Zjednoczonych, więc amerykańskie akcje są bardzo dobrym wyborem do inwestycji.

  .

 1. .

  Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej

  .

Wojna na Bliskim Wschodzie miałaby wpływ na cenę ropy. Jeśli Iran wszedłby w tę wojnę, byłaby duża szansa na wzrost cen ropy. Tak więc, aby zainwestować w rynek ropy, lepiej jest trochę poczekać, aby zobaczyć, czy naprawdę jest wielostronna wojna między Ameryką, Rosją, Syrią, Izraelem i Iranem zostanie utworzona?

  .

 1. .

  Przegląd stanu finansów w rynku walutowym

  .

 2. .

Kraje, które biorą udział w działaniach wojennych, muszą finansować własnych watażków lub inne kraje, więc obroty na rynku walutowym wzrosną w czasie wojny. Najwyraźniej Wielka Brytania i Francja oraz Stany Zjednoczone są zjednoczone, więc jeśli wojna rzeczywiście nastąpi, jest mało prawdopodobne, że wahania będą wysokie. I wydaje się, że jeśli wojna się rozpocznie, globalny popyt na funta dolarów i euro spadnie, z jednej strony te kraje będą musiały zapłacić cenę wojny. Z drugiej strony ludzie mniej chętnie będą kupować te waluty.

  .

 1. .

  Przegląd stanu finansowego w rynku złota

  .

Być może rynek złota i srebra jest rynkiem, który nie idzie zbyt daleko w wojnie, ponieważ w dzisiejszych czasach mało kto może zamienić swój kapitał na złoto i nosić je w kółko!

  .

 1. .

  Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych

  .

 2. .

 

To bardzo osobista opinia, ale jeśli chodzi o wojnę, to wolę zamienić swój kapitał w cyfrową walutę! Aby uciec lub wyemigrować, nic nie jest łatwiejsze niż płynność w cyfrowej walucie. Jedyne co trzeba znać to hasło do poczty elektronicznej i cyfrowy kod portfela! Czyli jeśli człowiek chce uciec z kraju ogarniętego wojną, jeśli zamieni swój kapitał na walutę cyfrową, to jedyne co będzie mu potrzebne to zwykły papier, na którym ma zapisane hasła lub w ostateczności portfel z walutą cyfrową!

Jeśli będziemy śledzić wiadomości gospodarcze i wskaźniki ekonomiczne, zobaczymy, że zmiana stopy procentowej w kraju, bezrobocie w kraju, marża brutto ważona handlem, a żaden z nich nie wpływa na rynek walut cyfrowych, a to tylko podaż i popyt wyzwala wahania tych walut.

Z drugiej strony, waluty cyfrowe nie mają żadnej centralności. Jeśli cały Środkowy Wschód zostanie zniszczony, to waluty cyfrowe w cyberprzestrzeni nadal istnieją i masz do nich dostęp! Oczywiście pojawia się tutaj ważne pytanie Czy naprawdę musimy przyznać, że ile elektronów w niepewnej przestrzeni, która określa liczbę, musi być uznana za walutę! Otóż, aby odpowiedzieć na to pytanie, odsyłam do czasów sprzed 100 lat

Kiedy pieniądze służyły do zakupu monet, były monety ze srebra i miedzi Gdyby 100 lat temu mówiono ludziom, że w odległej przyszłości ludzie będą wymieniać papier zamiast metalu. Czy uwierzyliby w to! Wydaje się, że technologia przeniosła się do punktu, w którym musimy zaakceptować, że świat cyfrowy jest prawdziwym światem, który mylnie nazwaliśmy wirtualnym.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

Table of Contents1 Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash2 Wszystko co powinniśmy wiedzieć o cyfrowej platformie wymiany (Hard Fork)2.1 Jaka jest główna różnica między Bitcoin cash a Bitcoin? Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash W poprzednich artykułach poruszyliśmy kwestię walut cyfrowych i zamierzamy przedstawić Ci kolejną walutę o nazwie Bitcoin Cash. Jednym z największych problemów …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments