CloseOption Knowledgebase

Kreowanie pieniędzy jest sposobem na zwiększenie rządowej lub gospodarczej, bazy monetarnej. Większość bazy monetarnej w większości rozwiniętych systemów gospodarczych jest w formie depozytów bankowych. Instytucje finansowe mierzą bazę monetarną, w tym walutę i depozyty bankowe, aby śledzić ilość waluty w obiegu. Gdy baza ekonomiczna wzrasta, tworzone są pieniądze. Kreacja pieniądza ma pewien wpływ na złoto i jego przemysł. Efekt ten jest oceniany w dwóch kategoriach:

1. krótkoterminowy

Kreowanie pieniędzy w Stanach Zjednoczonych powoduje spadek ceny złota. Zazwyczaj, gdy pieniądze są tworzone, rządy zwiększają cenę złota poprzez kilka różnych procesów, aby zrekompensować ich negatywne skutki. W rezultacie nabywcy złota mają tendencję do kupowania go po niskiej cenie, dlatego rządowa cena spada. Na przykład załóżmy, że dziś, 15 października, cena złota wynosi około 1.760 dolarów za uncję, a w ciągu najbliższych sześciu miesięcy cena złota prawdopodobnie spadnie do 1.400 dolarów. Przy obecnych cenach rządy mogą z łatwością kupić złoto, a jak wspomniano w poprzednim artykule, kreacja pieniądza w Stanach Zjednoczonych wzrośnie w krótkim czasie do około 5 bilionów dolarów, czyli 5 000 miliardów dolarów. Ta kreacja pieniądza pozwoli rządom na obniżenie ceny złota w krótkim okresie. Należy również zauważyć, że czynniki psychologiczne, takie jak historia spadku korony i krótkotrwały napływ kryptowalut na rynek, zamieniają złoto na waluty cyfrowe, pomagając pchnąć złoto w górę do około 1400 USD.

2. co się dzieje w długim terminie?

Musimy najpierw wyjaśnić, że mówiąc o długim okresie, mamy na myśli 2 do 3 futures. W obecnych okolicznościach i zgodnie z wcześniejszymi wyjaśnieniami, 5 milionów dolarów pieniędzy zostało stworzonych bez specjalnego wsparcia i podstaw, a rządy muszą być rozliczane z deficytów budżetowych. Co jest lepsze niż złoto? Cena złota spadła obecnie do 1400 dolarów. W tym procesie złoto jest kupowane i będzie dramatycznie rosło w okresie od 6 miesięcy do roku. Ten trend cenowy zmierza najpierw w kierunku 2050, a po przełamaniu 3500 i ewentualnie 5500 dolarów. Ten proces wzrostu cen prawdopodobnie nastąpi bardzo szybko. Proces ten miał miejsce raz w przeszłości, w latach 80-tych. Innymi słowy, cena dolara wzrosła z około 200 dolarów za uncję do około 1800 i 1900 dolarów za uncję w krótkim czasie i powróciła do około 200 dolarów ponownie kilka lat później. Dochodzimy więc do wniosku, że w długim okresie pieniądze wykreowane w Stanach Zjednoczonych spowodowały bardzo silny szczyt ceny złota i ponowne jej obniżenie.

 Cel tego spadku i wzrostu

Cena złota jest podnoszona, aby uzupełnić deficyt budżetowy, a rządy kupują złoto po niskich cenach, a następnie sprzedają je jako główni sprzedawcy po wyższych cenach, na przykład około 5 500. Wtedy ludzie sprzedają swój złoty kapitał w wyniku strachu przed spadkiem cen. Sprzedają, a cena idzie coraz niżej. Oznacza to, że cena złota prawdopodobnie wzrośnie z 5.500 dolarów do około 1.700 dolarów później. To znaczy, że bierzesz pod uwagę tolerancję liczby 23% i 38%, że kiedy cena osiągnie 5500, 7000, a nawet 8000, to nie ma znaczenia, czy wzrośnie, czy spadnie, i to gadanie będzie prawdziwe. W skrócie, cena złota rośnie, a rządy sprzedają swoją część po wysokich cenach i wychodzą z rynku. W rezultacie ludzie sprzedają swoje złoto, a ten kurier kompensuje deficyt budżetowy rządu. Należy również zauważyć, że ci, którzy kupują złoto po wysokiej cenie, którzy są zazwyczaj zwykłymi ludźmi, bardzo cierpią.

Zgodnie z procesami wymienionymi powyżej, postrzegaj złoto jako wielofunkcyjny podkład. Trzeba powiedzieć, że złoto jest czasem mieczem, czasem pożywieniem, czasem trucizną, czasem mieczem, który jest zatruty, wreszcie czasem pożywieniem, które jest zatrute. W tym męczącym procesie bardzo ważne jest “kto kupuje” i “kto sprzedaje”. W praktyce nie ma czegoś takiego jak absolutne oparcie w złocie, a jest ono właśnie narzędziem. Kiedy musi wzrosnąć, to wzrośnie, aby rządy, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych, uzupełniły swoje deficyty budżetowe. Z drugiej strony, kiedy maleje, rezerwy złota zostały pierwotnie sprzedane w Stanach Zjednoczonych, aby zarobić gotówkę i zastąpione tym samym złotem ponownie po bardzo niskich cenach.

Patrzmy na przykład miecza. Złoto jest czasem mieczem, mieczem dla kogo? Mieczem dla tych, którzy kupują złoto po 5500 z tolerancją 38%. Złoto bywa pokarmem dla tych, którzy kupują złoto za 1400 dolarów. Do tej grupy należą zwykle rządy lub doświadczeni inwestorzy, a także ci, którzy dokonują długoterminowych inwestycji w złoto. Złoto jest czasem trucizną. W praktyce dla tych, którzy kupili złoto za 5500 z zamiarem krótkoterminowej inwestycji. Trucizna jest w praktyce śmiertelna, czasem gorsza od miecza. Czasami miecz jest zatruty. Rozważmy na przykład, że osoba mogła pożyczyć pieniądze, aby zainwestować w złoto lub na przykład mieć zagraniczny dług wobec rządu; Aby uniknąć strat, rząd taki jak Turcja powinien zamienić swój kapitał w wysoko wycenione złoto, na przykład 5500. Jest to zatruty miecz, który powoduje jej bankructwo. Dlatego to, kim jest kupujący, kiedy kupować, a kiedy sprzedawać jest bardzo ważne.

Słowa końcowe

W rezultacie, jeśli chcemy podsumować dziesięcioletni scenariusz Stanów Zjednoczonych, można wyróżnić następujące punkty:

Ceny złota spadają do okolic 1500 lub poniżej 1400. Kim są sprzedający? W krótkim okresie zwykli ludzie sprzedają teraz swoje złoto, aby kupić kryptowaluty i zarobić przyzwoicie w trudnych warunkach korony. Cena złota wzrasta wtedy do 2050 dolarów za uncję, a następnie do 3500. Kupującymi są tu banki centralne wiodących i rozwiniętych krajów świata, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych, Chin i Wielkiej Brytanii. Po tym czasie cena ponownie spada do 1700 dolarów. Na tym etapie sprzedającymi są banki centralne rządów i niektórzy konserwatywni inwestorzy. W praktyce pieniądze przechodzą z kieszeni tchórzliwych rządów, które kupiły złoto po wysokich cenach, do kieszeni bogatych krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin i tych, którzy zdefiniowali scenariusz.

Meta description: Tworzenie pieniędzy ma pewne negatywne skutki, które są rekompensowane przez wzrost ceny złota i zmianę stanu przemysłu złotniczego.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments