CloseOption Knowledgebase

Aby zaangażować się w prawdziwe środowisko handlowe, nowi inwestorzy prawie zwykle zaczynają od próbnego konta handlowego. Podczas gdy używanie konta demo do wypróbowania systemu brokera jest ważnym krokiem w zrozumieniu go, NIE jest to środek do praktykowania handlu. Tysiące początkujących inwestorów, którzy wpadli w pułapkę handlu w formie “próbnej” przez lata tylko po to, aby odkryć i “udoskonalić” swoją strategię handlową, że ich umiejętności nabyte w środowisku próbnym wygenerowały negatywne zyski na prawdziwym rynku, są pomnikiem tej błędnej koncepcji.

.

Demo trading account?

Rachunek handlowy demo/próbny jest rodzajem rachunku oferowanego przez systemy handlowe, które są załadowane wirtualnymi funduszami i pozwalają potencjalnemu klientowi przetestować system handlowy i jego charakterystykę, zanim zdecyduje się otworzyć rachunek rzeczywisty. Szeroki zakres systemów handlowych online, w tym sieci handlu akcjami, giełdami towarowymi i sieciami handlu walutami, oferuje konta demo.

Długie okresy aktywności demo na rynku mogą być bardziej szkodliwe niż przydatne dla Twojej wydajności handlowej. Oto cztery efekty uboczne posiadania przedłużonych okresów handlu demo, szczególnie dla początkujących traderów.

Emocjonalna izolacja

Prawdziwą przeszkodą w byciu świetnym traderem jest możliwość dokonywania mądrych osądów handlowych podczas radzenia sobie z emocjonalną intensywnością ryzykowania swoich ciężko zarobionych dochodów. W przestrzeni wirtualnej, nie ma mechanizmu, aby powielić tę atmosferę handlu. Niektórzy inwestorzy próbują obejść ten problem poprzez ustalenie obiektywnych celów handlowych, które muszą osiągnąć przed przejściem na prawdziwe konto handlowe. Na przykład, mógłbyś pomyśleć sobie: “Jeśli mogę działać w sposób zorganizowany i osiągnąć określony dochód na demo, mogę handlować w prawdziwym środowisku.” Nope. To nie jest tak, jak to działa.

Nigdy nie doświadczysz handlu na żywo, nie stawiając prawdziwych aktywów na linii. A my tutaj rozmawiamy tylko o uczuciach. Prawdziwe doświadczenie handlowe (czy twoja metoda działa czy nie) to inna historia.

Setback na froncie psychologicznym

Niektórzy traderzy błędnie zakładają, że zwycięstwo w handlu na papierze jest pierwszym ruchem w ich karierze tradingowej. Jednakże, jeśli spojrzysz na to bardziej uważnie, długi okres handlu demo może naprawdę powstrzymać cię od działania. Jesteś zamknięty na początku tak zwanej krzywej uczenia się opartej na “fałszywym” rynku. Dema służą do nauki i zapoznania się z platformami handlowymi, a nie do ćwiczenia na prawdziwych rynkach. Jeśli uważasz inaczej, możesz zmarnować swój czas ucząc się symulacji, która w niewielkim stopniu lub w ogóle nie przypomina prawdziwego rynku.

 Jeśli lubisz generować pieniądze na wirtualnym rynku, pamiętaj, że twoje zyski są tak ściśle powiązane z twoim prawdziwym kontem, jak Monopoly będzie z twoim rzeczywistym kontem bankowym. Nie ma żadnego związku. W najgorszej sytuacji Twój handel na demo kończy się niepowodzeniem. Wracasz do pierwszego kroku, ale tym razem w ustawieniach demo. W świecie rzeczywistym, dostrojenie strategii handlowej może mieć znaczący wpływ na naukę w świecie rzeczywistym, handel w świecie rzeczywistym i ostatecznie na zyski (i straty) w świecie rzeczywistym.

Nie ma platformy do rozwijania solidnych umiejętności planowania finansowego.

Szukanie i czytanie o planowaniu finansowym lub psychologii tradingu nie zawsze wystarcza do zrozumienia ryzyka w tradingu. Wcale nie. Większość z nich uczy się w pracy, metodą prób i błędów, pijąc żwirek, popełniając kosztowne błędy, kładąc prawdziwe pieniądze na linii i będąc finansowo zrujnowanym. Na rachunku handlowym na żywo Vs na rachunku próbnym, Twoja reakcja w efekcie i działanie może się drastycznie różnić, jeśli transakcja pójdzie w innym kierunku. W formie próbnej, nadal możesz czuć się zdystansowany, ale w formie rzeczywistej, będziesz na granicy paniki, zwłaszcza jeśli dużo pieniędzy było na linii. Będziesz handlował z dużym skupieniem, jeśli na linii transakcyjnej znajduje się prawdziwe aktywo. Realny wzrost ma ten sam efekt. I, co ważniejsze, rzeczywista strata. Ten poziom intensywności afektywnej i psychologicznej jest niemożliwy do odtworzenia na papierowym rachunku handlowym. I nie możesz prawdopodobnie przenieść swojej niechlujnej postawy z demo do realnej sytuacji handlowej.

Oczekiwania są nierealistyczne

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak CFTC i NFA żądają od wszystkich doradców zajmujących się handlem towarami deklaracji, czy ich transakcje są “prawdziwe” czy “wyimaginowane”? To dlatego, że są tak niepodobne. Czasami są powiązane, ale w większości momentów nie są. Skuteczne handlowanie na demo przez dłuższy czas może prowadzić do przecenienia własnych talentów. Co więc, jeśli zarobiłeś milion dolarów handlując na rachunku próbnym? Bycie “próbnym milionerem” nie ma żadnej wartości; nie pokazuje niczego, nie robi niczego i nie jest niczym. Kiedy dopiero zaczynasz z handlem na żywo, posiadanie wysokich oczekiwań może być ostatnim elementem, który chcesz.

.

Inwestowanie z kontem rzeczywistym pozwala Ci nauczyć się z pierwszej ręki jak ważna jest dyscyplina w zarządzaniu ryzykiem. Na rachunku demonstracyjnym dyscyplina wydaje się być niepotrzebna, a stosowanie stop lossów jest często uważane za barierę do osiągnięcia sukcesu. Inwestor zarabiający prawdziwe pieniądze rozumie, że te dwie cechy są równie istotne, jeśli nie bardziej, niż metoda, która wskazuje miejsca wejścia i wyjścia. Rachunki próbne są jednak niezbędne, aby zrozumieć trading, jak działa system handlowy i jak budować metody za darmo i bez ryzyka, nawet jeśli nie pozwalają one na zaprojektowanie psychologicznego komponentu tradingu.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Trading Room firmy CloseOption, Nowe możliwości w handlu opcjami!

Trading Room firmy CloseOption, Nowe możliwości w handlu opcjami!

Table of Contents1 Cechy wykresów i narzędzi analitycznych w handlu opcjami i na rynku Forex2 Nowe możliwości są dodawane do CloseOption’s Trade Room2.1 1- Teraz trzy nowe wykresy są włączone do CloseOption (wcześniej mieliśmy dostępny tylko wykres Area):2.2 2- Opcja Periods in Close dla wykresów świecowych i słupkowych:2.3 3- Dostarczyliśmy inwestorom nowe możliwości poruszania się …

TradeRoom uaktualnił dane w czasie rzeczywistym.

TradeRoom uaktualnił dane w czasie rzeczywistym.

  Uaktualnienie danych w czasie rzeczywistym w TradeRoomie W związku z częstymi prośbami naszych klientów oraz w celu ulepszenia naszych usług, połączenie zamówień z bankiem oraz danych cenowychCloseOption jest teraz połączone z jednym z największych dostawców z świata, a opóźnienie cen w każdym momencie jest bardzo nieznaczne i pomijalne. Dodatkowo dzięki tej aktualizacji skraca się …

60 sekund Opcje Strategie handlowe

60 sekund Opcje Strategie handlowe

W dzisiejszych czasach innowacyjne narzędzie handlowe, w Options Trading, jest ostatnio popularne wśród ludzi. Faktem jest, że jest to system pojedynku, czy wygrać lub stracić i to jest, jak handel działa. Jest to wyraźnie ilustrowane przez fakt, że pod warunkiem, że zainwestował 100$ i przewidział wzrost pary walutowej w ustalonym czasie. Trader zarabia nawet 81% …

Trzech najlepszych zwycięzców wyrzuconych z konkursu!

Trzech najlepszych zwycięzców wyrzuconych z konkursu!

Kilka wskazówek na temat konkursu ! . W tym tygodniu trzech pierwszych zwycięzców zostało usuniętych z listy konkursowej! Zgodnie z naszymi warunkami, posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione, a ci, którzy naruszą nasze warunki, zostaną wyrzuceni z konkursu!

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments