CloseOption Knowledgebase

W chwili obecnej, jeśli zamierzasz zrobić cokolwiek w sieci, niezależnie od tego, czy jest to obejrzenie filmu, dokonanie płatności, handel, czy zwykłe przeglądanie, prawie na pewno będziesz musiał liczyć na scentralizowane platformy, takie jak technologia blockchain, a w szczególności sieć Tron. Ma to wiele wad, w tym problemy z prywatnością, manipulacją danymi i dezinformacją, a także możliwość cenzury. Jednak jeśli TRON osiągnie swoje wysokie ambicje, może to nie mieć miejsca przez dłuższy czas. 

.

Czym jest Tron?

Tron to zdecentralizowana sieć oparta na blockchainie, która dąży do stworzenia wolnego, ogólnoświatowego systemu rozrywki cyfrowej z wykorzystaniem technologii rozproszonego przechowywania, pozwalającej na prostą i najtańszą z możliwych dystrybucję treści cyfrowych. Organizacja Tron, zlokalizowana w Singapurze, uruchomiła Tron w 2017 roku. Jest kierowana przez dyrektora generalnego Justina Suna i ma wewnętrzny deweloper, który składa się ze znanych postaci technologicznych. Justin Sun stworzył tę Sieć we wrześniu 2017 roku. Sun jest cyfrowym biznesmenem, który prowadzi również Tron Organization, system non-profit, który wspiera tworzenie i ekspansję sieci TRON. Aktywował swój główny łańcuch w czerwcu 2018 roku po zebraniu 70 milionów dolarów w początkowej ofercie monet (ICO). Od tego czasu wzrosła, aby stać się na liście 20 najlepszych kryptowalut pod względem wartości rynkowej, a następnie krótki pobyt w pierwszej dziesiątce.

Tron dąży do wyeliminowania pośrednika między producentem a użytkownikiem, wykorzystując blockchain i technologie systemu peer-to-peer (P2P), aby wypełnić lukę między obiema stronami, dostawcami treści i użytkownikami treści. Efektem końcowym jest niższy koszt całkowity dla klienta i lepszy kompleks dla dostawcy treści poprzez bezpośrednie zwroty, co skutkuje pozycją win-win. Jako przykład rzeczywistej implementacji sieci Tron, pomyśl o Netflixie, internetowym biznesie rozrywkowym, który dostarcza materiały na żądanie. Usługi te są skonsolidowane i kontrolowane przez jeden podmiot. Aby obejrzeć konkretny film na żądanie stworzony przez grupę wyłaniających się fanów i hostowany w systemie Netflix, być może dana osoba chce się zarejestrować na Netflixie i wnieść opłatę. Netflix bierze część ceny abonamentu za emisję filmu w swojej sieci, a resztę wypłaca twórcom. Pośrednik często bierze lwią część.

Tron jest zdecentralizowanym, rozproszonym systemem udostępniania i przechowywania, który kopiuje tę strategię biznesową na ogólnym systemie blockchain, czyniąc go bardziej wpływowym z najlepszymi możliwymi zyskami za najniższe możliwe koszty. Jego system zorientowany na blockchain obiecuje wyciąć pośrednika, takiego jak Netflix w poprzednim przykładzie, pozwalając każdemu na hostowanie cyfrowych materiałów rozrywkowych. Światowa publiczność może płacić bezpośrednio dostawcom treści, aby uzyskać dostęp do materiału.

Tron emergence, zdecentralizowana sieć i technologie rozproszonego przechowywania również starają się zidentyfikować główny problem – problem kilku liczb silnych firm dominujących w sieci i jej danych – poprzez wyrównanie pola gry.

.

Cel powstania Tronu

Tron został stworzony w konkretnym celu: aby pomóc producentom treści uzyskać lepsze wynagrodzenie za ich pracę. Ze względu na obecną strukturę biznesu medialnego, kilka dużych firm, takich jak Facebook i YouTube, mają znaczną ilość kontroli nad tym, jakie materiały są oglądane i publikowane na ich platformach. Mają one nie tylko pełną kontrolę nad tym, co może być oglądane, ale także otrzymują większość dochodów wypracowanych przez media. Twórcy natomiast dostają tylko niewielką część zysków. Platforma została stworzona, aby rozwiązać ten problem. Możliwe jest umożliwienie odwiedzającym bezpośredniego motywowania producentów treści za pośrednictwem sieci Tron i tokenów TRX, eliminując niejako pośrednika. W rezultacie, zamiast być utrzymywanym w części przez ogromną korporację, media są w całości własnością autora.

Przyszłe możliwości Trona

Tron jest projektem na dużą skalę, z wieloma możliwymi kamieniami milowymi w najbliższych latach. Exodus to obecny produkt firmy, który może odnosić się do darmowej sieci do udostępniania i przechowywania treści w trybie peer-to-peer. Exodus nie wykorzystuje obecnie technologii blockchain, zamiast tego wybierając internetowy protokół zapewniający współdzielony system spraw. Przewiduje się, że obecna faza potrwa do grudnia 2018 roku. Druga faza, nazwana Odyssey, ma zostać uruchomiona w styczniu 2019 roku. Odyssey, który wykorzysta technologię blockchain, będzie zawierał zachęty finansowe, aby zachęcić do produkcji treści i dzielenia się nimi na Tronie. 

.

Odyssey zamierza zbudować dostawców zachęt na technice, która będzie polegać na komunikacji i uczestnictwie konsumentów z materiałem, a nie na zwykłych metodach pomiaru kliknięć i widoków udostępnianych informacji. Może to być związane ze schematem “tippingu” – nagrody zależnej od tego, jak dobry był materiał zdaniem użytkownika. Rozważmy słuchanie ulicznego występu certyfikowanego muzyka gitarowego. Podoba Ci się pierwszy utwór i podchodzisz bliżej, aby usłyszeć cały występ. Kiedy uliczny artysta skończy występ, płacisz mu w zależności od tego, w jakim stopniu czerpałeś przyjemność z jego pracy – lub dajesz mu dodatkowy napiwek, aby mógł wysłuchać jego kolejnego występu. System nagradzania Trona mógłby być identyczny w tym, że możesz zobaczyć kilka pierwszych zapowiedzi bez żadnych kosztów lub za skromną opłatą, a następnie uaktualnić do pełnych wersji premium, jeśli podobały ci się teasery.

.

Następne etapy, w tym Great Voyage (połowa 2020 r.) i Apollo (połowa 2021 r.), mają pozwolić producentom treści na ustanowienie swoich znaków towarowych, uruchomienie osobistych początkowych ofert monet (ICO) i dystrybucję poszczególnych aktywów. Tron w swoich późniejszych fazach będzie przypominał system cyfrowy oparty na Ethereum-approach blockchain. Podobnie, Tron przewiduje dwie dodatkowe fazy w przyszłości, nazwane Star Trek (połowa 2023) i Eternity (późno-2025), w których użytkownicy mogą budować własne autonomiczne systemy rozrywkowe i rynki predykcyjne, a także zbierać gotówkę.

.

Konkludując, Tron jest potencjalnym przedsięwzięciem na arenie blockchain ze względu na dobrze zdefiniowaną głęboką strategię z benchmarkami na osi czasu, a także rosnącą popularność mediów internetowych z gwarancją niższych cen. Jego szanse są dodatkowo wzmocnione przez wsparcie bogatych i dobrze ugruntowanych chińskich inwestorów.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments