CloseOption Knowledgebase

To, co zostało powiedziane w artykule, może nie być zgodne z mentalnością 95% czytelników, ale jest to fakt niezaprzeczalny. Rynek kryptowalut jest międzynarodowym rynkiem zarabiania i tracenia pieniędzy w tym samym czasie. Zarabianie pieniędzy dla rządów i niewielkiego odsetka ludzi oraz tracenie pieniędzy przez bardzo duży odsetek ludzi; Kryptowaluty zyskały popularność na całym świecie i są regularnie omawiane na licznych forach. Być może w pewnym momencie słyszałeś o takich terminach jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Cyfrowa waluta jest formą wirtualnych pieniędzy, które nie są kontrolowane przez centralny organ, taki jak rząd. Zamiast tego jest zbudowana na technologii blockchain, przy czym Bitcoin jest najczęściej używany. Wraz z rosnącym wykorzystaniem cyfrowych pieniędzy na Wall Street, więcej możliwości staje się dostępnych. Obecnie wydaje się, że w branży jest ponad 5 000 kryptowalut.

W praktyce rynek ten jest międzynarodowo malowaną i maskowaną giełdą. Stany Zjednoczone, na przykład, zakładają, że nie mogą łatwo przeniknąć do Chin i sprzedać akcji firmy z zamiarem zniszczenia ich na niekorzyść wartości. Ale kiedy istnieje rynek, na którym wszyscy myślą, że ten rynek ma swobodę działania, to znaczy, że jest on pomalowany, ma maskę i wszyscy ludzie na niego wchodzą.

Jakie są cele wielkich rządów i ich sojuszników, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia, Francja, Niemcy?

Celem jest “globalizacja z łatwym pojawieniem się w sieci finansowej, monetarnej;” W praktyce swoboda działania jest widoczna w tej historii, co oznacza, że wygląd historii jest taki, że 95% ludzi zdaje sobie sprawę, jak łatwo jest nie ma śladu.

Wcale tak nie jest. Celem jest otwarcie kryptowalut i rozszerzenie rynku, a być może z około 2,5 biliona dolarów do 100 bilionów dolarów Aby zrozumieć tę liczbę; należy powiedzieć, że pieniądze, które Stany Zjednoczone stworzyły pod Trumpem, a następnie teraz pod Bidenem, wyniosły około 5 bilionów dolarów, co stanowi około półtora raza ilość pieniędzy stworzonych od założenia Stanów Zjednoczonych. Czyli w ciągu dwóch lat płynność wzrosła z hipotetycznej liczby jeden do dwóch i pół. 

.

Cel rynku kryptowalut

Celem rynku kryptowalut jest wzrost z dwóch i pół miliona dolarów do około 100 bilionów dolarów, co oznacza, że rynek powiększy się jeszcze 40-krotnie. Ale co jest tym celem? Celem jest całkowita kontrola nad globalną płynnością. W praktyce jest to gra monetarna, na której korzystają kraje rozwinięte.

 Ale w jakiej formie? Łatwo zauważyć, że kraje rozwinięte, zwłaszcza Stany Zjednoczone, w pewnych okresach ignorują przepisy dotyczące prania pieniędzy. Zasady obowiązujące w amerykańskiej Rezerwie Federalnej są bardzo jasne. W tych przepisach czynnik, który osłabia dolara jest sprzeczny z prawem. Krótko mówiąc, coś, co nie jest weryfikowalne i nie jest zgodne z przepisami dotyczącymi prania pieniędzy, jest złe. Transakcje kryptowalutowe są w bardzo oczywisty sposób ignorowane. Potężni uczestnicy rynku i rozwinięte rządy zamykają oczy, a ten rynek rośnie coraz większy. Może się to wydawać złośliwym działaniem, ale rzeczywistość jest taka, że przygotowuje nowy porządek finansowy USA, który wymaga od nich zdefiniowania nowych korzyści finansowych dla siebie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wzrost rynku kryptowalut, dotyczący tego, że media, władza polityczna i operacyjna oraz dominacja dolara zawsze były z Rezerwą Federalną USA, a w praktyce z rządem USA. Gwałtowny spadek na tym rynku bezpośrednio przynosi znaczne korzyści rządowi USA. Załóżmy, że wartość rynku jest równa całkowitej wartości rynku 100 bilionów dolarów, ale wartość rynku zmniejsza się o połowę w jednej chwili z powodu wydania wiadomości o pełnej weryfikacji (plotka lub fakt). Na przykład zakazanie stosowania kryptowalut w danej branży lub w danym kraju spowodowałoby spadek wolumenu rynku ze 100 bilionów dolarów do 50 dolarów, a następnie z pewnością znacznie niżej, do poziomu poniżej 10 bilionów dolarów. W rzeczywistości, w praktyce, pieniądze nie są niszczone, ale przenoszone z jednej kieszeni do drugiej. A to oznacza, że ludzie i rządy, które kupiły te cyfrowe waluty po wysokich cenach, stracą swój kapitał, a pieniądze trafią do kieszeni Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników. W praktyce rynek kryptowalut jest rynkiem amerykańskich interesów finansowych i nowej definicji dolara w sposób, który nie każdy jest w stanie zrozumieć.

Słowa końcowe

 Rozwój Kryptowalut wywołał dyskusję dotyczącą ich prawdziwej natury i przyszłości. Pomimo ostatnich wyzwań, popularność Krypto-waluty od czasu jej wprowadzenia w 2009 roku spowodowała rozwój konkurencyjnych kryptowalut, takich jak Etherium, Litecoin i Ripple. Cyfrowa waluta, której celem jest dołączenie do regularnych ram finansowych, musiałaby spełnić szereg wymagań. Choć prawdopodobieństwo to jest mało prawdopodobne, nie da się zaprzeczyć, że sukces lub porażka kryptowaluty w radzeniu sobie z wyzwaniami, przed którymi stoi, znacząco wpłynie na losy innych dziedzin gospodarki i polityki w nadchodzących latach.

Meta description: Ponieważ kryptowaluty odgrywają ważną rolę w naszych sprawach finansowych, aby zarabiać pieniądze, kluczowe jest zrozumienie jej przyszłego związku ze sprawami gospodarczymi. 

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments