CloseOption Knowledgebase

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej

.
Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma zdecydowanie najbardziej stabilne aktywa i najlepsze właściwości..

Gdziekolwiek jesteś na świecie i jeśli gospodarka kraju jest rozwalona i wartość kraju bardzo się obniża, i zachowujesz swoje pieniądze w złocie, nie ma potrzeby się martwić, ponieważ twój zasób jest nadal wartościowy. Jeśli umieścisz swoje złoto w sejfie i sejf się zapali, złoto w środku stopi się. I znów, Twoje aktywo zachowało swoją wartość, a Ty nadal posiadasz znaczną ilość złota. Z drugiej strony, jeśli zachowasz swój majątek w postaci banknotu, w takim wypadku masz tylko trochę popiołu.

Weźmy na przykład, prezydent Stanów Zjednoczonych podpisał dokument w sprawie zwiększenia taryf na import stali i aluminium. Dla importu, 25% wartości stali i 10% wartości aluminium, zostaną potrącone jako podatek.

Trump zrobił to, aby wesprzeć rodzimą produkcję, ale Trump nie dał dobrych wiadomości krajom eksportującym stal i aluminium do USA, które zapowiedziały, że zareagują na ten amerykański ruch. Z pewnością nie mają na myśli, że zaatakują Stany Zjednoczone! Jest to raczej reakcja ekonomiczna, którą nazywamy wojną ekonomiczną.

Czym jest “Wojna Walutowa”?

.
Wojna Walutowa to termin oznaczający Kraje próbujące zwiększyć lub zmniejszyć wartość swojej Waluty Narodowej!

Wiele krajów próbuje zmniejszyć wartość swojej waluty narodowej! Być może jest to dla Ciebie dziwne, ale kiedy wartość jednej waluty narodowej zmniejsza się, jej mieszkańcy mają mniejszą możliwość kupowania swoich produktów za granicą, więc są zmuszeni do korzystania z produktów krajowych. W takim przypadku kwitnie produkcja krajowa. Z drugiej strony, eksporter danego kraju również stara się eksportować więcej, ponieważ wartość importowanej waluty jest bardzo wysokah, a udany eksport jest bardziej opłacalny niż wcześniej.

Tutaj powinniśmy wiedzieć, że ograniczanie kontrolowanej wartości waluty danego kraju, które jest planowane przez bank centralny i rząd, jest bardzo różne od ograniczania wartości, które wynikają z problemów gospodarczych lub wojennych..

W ostatecznym rozrachunku złoto jest zwycięzcą wszystkich wojen ekonomicznych, bez względu na to, gdzie mieszkasz i jakie są warunki gospodarcze w twoim kraju. Złoto jest zawsze cenne i cokolwiek się dzieje, nie traci na wartości, a wielkie podejście złota pokazało, że długoterminowa wartość złota była pożądana, aby przewyższyć spadek.

.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

Table of Contents1 Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash2 Wszystko co powinniśmy wiedzieć o cyfrowej platformie wymiany (Hard Fork)2.1 Jaka jest główna różnica między Bitcoin cash a Bitcoin? Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash W poprzednich artykułach poruszyliśmy kwestię walut cyfrowych i zamierzamy przedstawić Ci kolejną walutę o nazwie Bitcoin Cash. Jednym z największych problemów …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments