CloseOption Knowledgebase

Po przerwie rynek kryptowalut rośnie w szybkim tempie, a wielu ekspertów uważa, że Bitcoin może ustanowić nowy rekord. Załóżmy jednak, że jesteś jednym z tych, którzy jeszcze nie inwestują portfela na tym rynku i szukasz odpowiednich walut do zainwestowania. W takim razie ten artykuł został przygotowany dla tych, którzy zamierzają zainwestować.

Zanim przedstawimy najlepsze kryptowaluty do inwestowania, musimy najpierw powiedzieć trochę o powodach wyboru tych walut. 

.

Jakie były unikalne cechy nadchodzących walut w porównaniu z innymi Altcoinami (Altcoin to alternatywna waluta cyfrowa dla Bitcoina), które mogłyby znaleźć się na naszej liście?

.

Aby odpowiedzieć na powyższe pytanie, musimy powiedzieć, że pierwszym czynnikiem jest to, kiedy ta cyfrowa waluta została stworzona. Dlatego też kryptowaluty wprowadzone na tej liście należą do walut, które są prezentowane na rynku od dłuższego czasu.

Wiele walut cyfrowych to lokalne tokeny dla konkretnego projektu. Ether, na przykład, zasila wszystkie projekty działające na platformie Ethereum blockchain. Dlatego niezależnie od tego, jak zaawansowana i bezpieczna jest technologia zastosowana w danym projekcie i jego konkretnej walucie cyfrowej, można sobie wyobrazić świetlaną przyszłość dla tych kryptowalut. Co więcej, im wyższa prędkość transakcji w projekcie, tym bardziej wartościowe będą jego kryptowaluty.

.

Innym krytycznym czynnikiem jest stopień akceptacji tej waluty. Innymi słowy, co myślą o niej ludzie i inwestorzy publiczni? Czy jest wiele osób, które codziennie ją kupują i sprzedają, czy też tylko niewielka część tej społeczności chętnie nią handluje?

Pamiętaj, że im wyższa płynność waluty, tym łatwiej będzie ją kupić i sprzedać w przyszłości. Mogą jednak istnieć pewne znaczące kryptowaluty, w które warto zainwestować, a których nie wymieniliśmy ze względu na ich ograniczenia. Wykonaj również proste wyszukiwanie w tym zakresie. Zobaczysz, że żadne dwa zestawienia nie wprowadziły tych samych walut, co pokazuje, że rynek kryptowalut jest bardzo zróżnicowany.

Bitcoin – Gotowy pieniądz – KRÓL

Nie jest niespodzianką rozpoczęcie listy najlepszych walut do inwestowania od “Bitcoina”. Ta cyfrowa waluta jest pierwszą i najlepszą walutą, którą zawsze powinieneś mieć w swoim portfelu. Dzieje się tak dlatego, że cena, udział w rynku i wolumen obrotu Bitcoin są znacznie wyższe niż inne kryptowaluty.

Nawet z tysiącami innych altcoinów, Bitcoin wciąż stanowi ponad 40% tego rynku. Dlatego wyzwaniem dla innej waluty cyfrowej jest przejęcie tego rankingu od Bitcoina.

W dodatku, spośród wszystkich walut, Bitcoin ma najwyższą płynność. Wysoka płynność oznacza, że kiedy tylko zdecydujesz się sprzedać swoje bitcoiny, zawsze znajdzie się ktoś inny, kto będzie ich chciał.

Ethereum – Smart Contract (Oznacza to, że mają saldo i mogą wysyłać transakcje przez sieć)

.

Ethereum, lub w skrócie ETH, jest jedną z najlepszych walut cyfrowych dla przyszłych inwestycji, podnosząc kwestię “Smart Contracts” jako pierwszy projekt w świecie blockchain i kryptowalut. Dzięki inteligentnym kontraktom wprowadzonym przez Ethereum, blockchain i waluty cyfrowe wyszły poza nowy system finansowy, umożliwiając różnym deweloperom tworzenie różnorodnych “zdecentralizowanych aplikacji” (dApps) na komputery i smartfony.

Ethereum od tego czasu ugruntowało swoją pozycję jakopierwsza alternatywa Bitcoina i prawdopodobnie pozostanie nią przez najbliższe lata.Jest to również druga kryptowaluta pod względem płynności. Oznacza to, że nie będziesz miał problemu z kupnem i sprzedażą tej waluty, a zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi Twoje Ethereum.

Litecoin – Lightning Network (płatności natychmiastowe)

Kryptowaluta “Litecoin” (LTC) została uruchomiona w 2011 roku mniej więcej w tym samym czasie co Bitcoin. Litecoin twierdził, że jego prędkość transakcji była cztery razy szybsza niż Bitcoin, ale nie mógł powielić sukcesu tej kryptowaluty.

Jednakże Litecoin przez lata zawsze był jedną z najlepszych walut cyfrowych na rynku. W 2017 roku Litecoin stał się pierwszą kryptowalutą, która dokonała transakcji w sieci Lightning Network.

Jeśli Litecoin może w pełni wykorzystać tę sieć, wartość tych kryptowalut z pewnością będzie dobrze rosła. Ponadto nie zapominaj, że Litecoin jest jedną z walut cyfrowych, która jest silnie skorelowana z Bitcoinem. Dlatego każda zmiana wartości Bitcoina będzie miała bezpośredni wpływ na Litecoina.

Binance Coinnajwiększa giełda walut cyfrowych

Binance Coin, znany również jako BNB w skrócie, jest kolejną doskonałą Kryptokurtyną dla tych, którzy posiadają znaczące waluty takie jak Bitcoin i Ethereum i chcą zwiększyć różnorodność swojego koszyka zakupowego.

.

Firma stojąca za tymi kryptowalutami, jak sama nazwa wskazuje, to Binance, która jest znana jako jedna z największych giełd walut cyfrowych na świecie. Firma ma jak dotąd genialne osiągnięcia. Wydaje się, że ma konkretny cel w głowie dla swojej cyfrowej waluty, Binance Coin. Binance chce zakodować token aplikacji w swoim ekosystemie.

.

Co więcej, jego wartość jest określona przez zapotrzebowanie ludzi na jego zakup. Mając to na uwadze, posiadając Binance Coin na swoim koncie w Binance Exchange, otrzymasz zniżkę na opłatę transakcyjną; nie ma problemu z popytem na te kryptowaluty, a zdarza się również, że zwiększa się jej popyt.

.

Cardano – Proof of Stake

Cardano jest jednym z kryptowalut, które wykorzystują Proof of Stake algorytm do weryfikacji transakcji. Oznacza to, że podobnie jak w przypadku Bitcoina, nie potrzebujesz już solidnego sprzętu i dużego zużycia energii do weryfikacji transakcji. Dlatego Cardano jest znany jako jedna z najbardziej ekologicznych kryptowalut, dzięki czemu zyskał popularność wśród inwestorów. Jest obecnie piątą najbardziej wartościową walutą cyfrową i ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Nie trzeba dodawać, że kiedy mówimy o Cardano, mamy na myśli ten sam token “ADA”, który jest używany w projekcie Cardano. Dlatego zarówno Cardano, jak i ADA mogą być używane do opisania tych kryptowalut.

Inne popularne i topowe kryptowaluty są warte inwestowania jak Solana, XRP, Polkadot i Tron.

.

Podsumowując, jak powiedziano wcześniej, waluty wymienione tutaj są tylko dla odniesienia i musisz sam przeprowadzić niezbędne badania przed zainwestowaniem w nie. Na przykład załóżmy, że istnieje inna waluta cyfrowa, która twoim zdaniem może dobrze się rozwijać w 2021 roku. W takim przypadku możesz również w nie zainwestować, ale upewnij się, że jesteś wystarczająco pewny co do wiarygodności tej kryptowaluty przed zainwestowaniem.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments