CloseOption Knowledgebase

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash

W poprzednich artykułach poruszyliśmy kwestię walut cyfrowych i zamierzamy przedstawić Ci kolejną walutę o nazwie Bitcoin Cash.

Jednym z największych problemów z Bitcoin jest rozbudowa sieci i liczba użytkowników wzrasta. Dlatego potwierdzanie transakcji będzie znacznie wolniejsze. Bitcoin wybierze twardy proces weryfikacji pieniędzy do transferu ze względu na ataki hakerów, a to sprawi, że sieć będzie wolniejsza i potrzeba czasu, aby przelać pieniądze z jednego konta na drugie w Bitcoin.

.

Ten problem sprawi, że Bitcoin stanie się mniej użyteczny dla mniejszych zakupów o wartości mniejszej niż 100 dolarów, ponieważ sprzedawca i kupujący zwykle zniechęcają się do czekania przez kilka godzin aby uzyskać niskie opłaty. To oczywiście uczyni Bitcoin bezużytecznym w zakupach osobistych, ponieważ sprzedawca nie jest zainteresowany czekaniem na gumę przez 30 minut, aby mieć swoje pieniądze!

Problem ten wyzwala u inżynierów deweloperów Bitcoina, Amaury Sechet, tworzy hard fork jako nowy długotrwały, który nazywa się nowy Bitcoin cash i jest obecnie znany jako symbol BCH..

 

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o cyfrowej platformie wymiany (Hard Fork)

.
Hard Fork oznacza nową gałąź z cyfrowej platformy wymiany, która tworzy nową cyfrową walutę, więc Bitcoin może być uważany za niezależną walutę.

Hard Fork oznacza, że programiści kryptowalut postanowili wprowadzić pewne zmiany w swoich programach. Zmian tych jest dużo, co powoduje, że na podstawie tych zmian nie dokonuje się dalszych transferów. W rzeczywistości została stworzona nowa waluta.

Na przykład weźmy, że jesteś zaznajomiony z plikami PDF. Co roku prezentowane są nowe wersje oprogramowania, które mogą otwierać pliki PDF, wraz z oprogramowaniem, które może tworzyć pliki PDF, oraz aktualizacje. Zmiany są stosowane do nich, ale jeśli utworzysz PDF ze starą wersją, nowe oprogramowanie i aktualizacja może również otworzyć twój PDF, więc tutaj jest przedstawiony nowy soft widelec z PDF.

Ale jeśli zmiany w nowym oprogramowaniu nie są w stanie otworzyć stare pliki PDF, więc trzeba skopiować i wkleić swój stary PDF od podstaw, a następnie przebudować go do nowego formatu PDF do otwarcia. Pomimo faktu, że tworzy plik PDF, nie obsługuje poprzedniej wersji.

Jaka jest główna różnica między Bitcoin cash a Bitcoin?

.
Długość bloku w Bitcoin wynosi 1 megabajt, a w Bitcoin cash wynosi 8 megabajtów. W rezultacie, wraz ze wzrostem długości każdego bloku w Bitcoin, liczba większej liczby transakcji w bloku może być przetwarzana i przechowywana, dzięki czemu możemy zauważyć zwiększenie szybkości transferu pieniędzy w Bitcoin cash.

W poprzednich artykułach mówiliśmy o Block, że jeden blok w Bitcoin jest zdefiniowany jako megabajt. Jeśli chce się dokonać transferu, każdy blok musi zweryfikować poprzedni blok, a im mniej danych jest przechowywanych na MB, więc kiedy procesory proszą o weryfikację do transferu, należy sprawdzić więcej bloków, podczas gdy w Bitcoin cash przechowuje się osiem razy więcej informacji, więc szybkość przetwarzania wzrasta.

 

Bitcoin cash ustanowiony pierwszego sierpnia w 2017 roku, ponieważ nie było go przez długi czas. Ponieważ cena Bitcoin cash wynosi 1 362,35 USD w dniu 25 kwietnia 2018 r., Wskazując na sukces tej waluty, więc Bitcoin Cash mówi się, że jest to dobra opcja inwestycyjna.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments