CloseOption Knowledgebase

Firma CloseOption otrzymała niedawno wyróżnienie branżowe od wiodącego rynku oprogramowania B2B za wzorową jakość produktów i usług.

 

FinancesOnline, jeden z pionierskich katalogów oprogramowania wokół, uznał CloseOption z Rising Star Award, potwierdzając nasz produkt rozszerzającej się bazy użytkowników i rosnącej popularności. Nagroda jest przyznawana nowemu oprogramowaniu opcji binarnych, które uzasadnia uznanie rynku w ograniczonym okresie.

 

Wysokiej rangi platforma B2B recenzję potwierdził znaczną ilość naszych produktów pozytywne recenzje i cytaty mediów społecznych jako znak zadowolenia użytkowników. Eksperci FinancesOnline napisali również szczegółową recenzję CloseOption i stwierdzili, że dostarcza on solidnych funkcji, aby pomóc handlowcom odnieść sukces. Ocenili również naszą obsługę klienta i zaobserwowali, że nasi agenci są uważni i sumienni.

W swojej ocenie eksperci z FinanseOnline podkreślili prosty i intuicyjny układ naszej platformy. Wśród funkcjiCloseOption pochwalili TradeRoom, pulpit, program poleceń i terminal handlowy.

 

Raport wspomina, że platforma TradeRoom oferuje podstawowe informacje o parach walutowych, od USD-EUR do JPY-AUD. Podobnie pozwala na pary kryptowalutowe, takie jak Ethereum i Bitcoin. Ich eksperci od oprogramowania zauważyli ręczne narzędzia aplikacji do tworzenia wykresów, takie jak linie Fibonacciego, linie trendu i tekst. Ponadto uznali, jak platforma online TradeRoom jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, pozwalając inwestorom handlować na swoich urządzeniach podczas podróży.

 

Ponadto, recenzja oprogramowania FinancesOnline wyjaśnia, jak deska rozdzielcza daje użytkownikom prosty przegląd ich kont. Na przykład, wyświetla on salda ich kont i przeszłe transakcje. Ponadto, pulpit pokazuje inne działania związane z zarabianiem pieniędzy i najnowsze promocje, takie jak bonusy od depozytu. Podobnie, oferuje pomocne zasoby wraz z szybkim do znalezienia panelem samouczków.

 

Ich recenzenci pochwalili również unikalny program poleceń platformy. Program jest wyjątkowy, ponieważ akceptuje konta demo, więc jest to po prostu otwarty program partnerski. Ponadto, CloseOption zatrudnia urzekające banery, takie jak przewijanie, lightbox i stałych reklam, aby uczynić go wygodnym dla affiliate marketerów i handlowców odniesienia.

 

CloseOption został również pochwalony za jego nieskomplikowany terminal handlowy. Pokazuje przyjazny dla użytkownika panel kontrolny Buy/Sell, a każda funkcja jest dostępna za pomocą jednego do trzech kliknięć. Użytkownicy mogą przeglądać swoje wykresy w formie świec, słupków, obszarów lub linii. Dodatkowo, eksperci oprogramowania cytowane platformy tygodniowe trading konkursy, które uznają najlepszych 20 przedsiębiorców z tygodnia.

 

Opcje binarne funkcjonują od dawna. Jednak to nie było aż do ewolucji platform internetowych, że handel stał się powszechny. Dzięki swoim intuicyjnym funkcjom i możliwościom, CloseOption szybko staje się jednym z najbardziej preferowanych programów do opcji binarnych. Jak wspomnieli recenzenci, CloseOption, z jego funkcjonalnością point-and-click, jest idealnym rozwiązaniem dla handlowców szukających adaptowalnego systemu brokerów opcji binarnych.

 

Wszystkie te charakterystyczne cechy zarobił CloseOption włączenie do FinancesOnline w top rozwiązań oprogramowania doświadczenia użytkownika. Jako solidne i niezawodne rozwiązanie binarne opcje brokerów, CloseOption dostarcza szereg narzędzi i funkcji, które pomagają przedsiębiorcom odnieść sukces w ich przedsięwzięciach i uzyskać znaczne zyski za pośrednictwem tej platformy finansowej.

 

CloseOption chciałby podziękować FinancesOnline za uznanie naszej ciężkiej pracy. Otrzymywanie wyróżnień od wybitnych organizacji, takich jak ta, motywuje nas do lepszego wykonywania naszych zadań.

 

Chcielibyśmy również przekazać nasze najgłębsze podziękowania dla naszych klientów, którzy zaufali nam z ich potrzeb opcji binarnych systemu. Zapewniamy, że będziemy nadal dostarczać niezwykłe usługi i funkcje wkrótce. Czekamy na więcej dekad handlu…

 

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Trading Room firmy CloseOption, Nowe możliwości w handlu opcjami!

Trading Room firmy CloseOption, Nowe możliwości w handlu opcjami!

Table of Contents1 Cechy wykresów i narzędzi analitycznych w handlu opcjami i na rynku Forex2 Nowe możliwości są dodawane do CloseOption’s Trade Room2.1 1- Teraz trzy nowe wykresy są włączone do CloseOption (wcześniej mieliśmy dostępny tylko wykres Area):2.2 2- Opcja Periods in Close dla wykresów świecowych i słupkowych:2.3 3- Dostarczyliśmy inwestorom nowe możliwości poruszania się …

TradeRoom uaktualnił dane w czasie rzeczywistym.

TradeRoom uaktualnił dane w czasie rzeczywistym.

  Uaktualnienie danych w czasie rzeczywistym w TradeRoomie W związku z częstymi prośbami naszych klientów oraz w celu ulepszenia naszych usług, połączenie zamówień z bankiem oraz danych cenowychCloseOption jest teraz połączone z jednym z największych dostawców z świata, a opóźnienie cen w każdym momencie jest bardzo nieznaczne i pomijalne. Dodatkowo dzięki tej aktualizacji skraca się …

60 sekund Opcje Strategie handlowe

60 sekund Opcje Strategie handlowe

W dzisiejszych czasach innowacyjne narzędzie handlowe, w Options Trading, jest ostatnio popularne wśród ludzi. Faktem jest, że jest to system pojedynku, czy wygrać lub stracić i to jest, jak handel działa. Jest to wyraźnie ilustrowane przez fakt, że pod warunkiem, że zainwestował 100$ i przewidział wzrost pary walutowej w ustalonym czasie. Trader zarabia nawet 81% …

Trzech najlepszych zwycięzców wyrzuconych z konkursu!

Trzech najlepszych zwycięzców wyrzuconych z konkursu!

Kilka wskazówek na temat konkursu ! . W tym tygodniu trzech pierwszych zwycięzców zostało usuniętych z listy konkursowej! Zgodnie z naszymi warunkami, posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione, a ci, którzy naruszą nasze warunki, zostaną wyrzuceni z konkursu!

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments