CloseOption Knowledgebase

Wprowadzenie
Transakcje na globalnych rynkach finansowych, takich jak forex i kryptowaluty, wymagają długich godzin szkoleń i praktyki; w przeciwnym razie rynki te są dobrymi miejscami do utraty pieniędzy. Dodatkowo, takie rynki wymagają cierpliwości i są najbardziej opłacalne w długim okresie czasu. Wręcz przeciwnie, rynek opcji binarnych jest alternatywą dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie dużej ilości czasu i pieniędzy na udział w kursach handlowych. Ponadto, wyniki handlowe na rynku opcji binarnych mogą być wskazane w krótkim czasie (np. w ciągu 30 sekund). Aby jak najlepiej wykorzystać rynki, CloseOption stworzyło platformę opcji binarnych, na której można handlować Bitcoinem. W dalszej części artykułu, opracowujemy szczegóły dotyczące handlu Bitcoinem na rynku opcji binarnych.

.

Handel opcjami binarnymi na bitcoina


W opcji binarnych, przedsiębiorca opcji przewiduje, czy cena danego składnika aktywów będzie niższa lub wyższa niż cena wejścia w określonym czasie wygaśnięcia. Jeśli przewidywania się spełnią przez czas wygaśnięcia, pozycja zakończy się w pieniądzu, a przedsiębiorca nazywa zwycięską sumę pieniędzy. Z drugiej strony, jeśli cena wybranego składnika aktywów nie pójdzie w przewidywanym kierunku i zamówienie wygasa, to pozycja zakończy się w pieniądzu, a oni musieliby umieścić swoją inwestycję w zamówieniu. Tak więc warunki handlu opcjami binarnymi są sugestywne dla nazwy rynku; albo wygrasz, albo przegrasz, nie ma nic pomiędzy.
Kupowanie i posiadanie bitcoinów przychodzi z własnym zestawem wyzwań. W przeciwieństwie do tego, opcje binarne Bitcoin wydają się być bezpieczniejszą inwestycją. Różni się od strategii buy-and-hold, a każda opcja binarna Bitcoin jest handlem, w którym decydujesz, czy wartość Bitcoin będzie wyższa lub niższa niż twoja cena wejścia. Przykład lepiej maluje obraz; wyobraź sobie, że obecna cena rynkowa Bitcoina wynosi $50,000, a wykresy wskazują na trend wzrostowy na rynku; w rezultacie umieszczasz zamówienie z pięciominutowym czasem wygaśnięcia dla wyższej ceny. Jak tylko minie pięć minut i cena pozostanie wyższa niż 50.000$, wygrywasz pozycję i wywołujesz zysk. Ten rodzaj handlu ma swoje zalety, jak i wady.

– Zalety

  1. Możesz natknąć się na ludzi, którzy są zablokowani ze swoich portfeli, robiąc wiele rzeczy, aby odzyskać i uzyskać dostęp do swoich utraconych portfeli. Jednak w opcjach binarnych Bitcoin handlujesz w bitcoinach, ale Twój kapitał jest w dolarach, co oznacza, że możesz cieszyć się wahaniami i zmiennością rynku kryptowalut, nie martwiąc się o spadek wartości Twojego kapitału.
  2. Opcje binarne Bitcoin są dwustronne i pozwalają na handel w trendach malejących i rosnących. Czyli nie musisz czekać na skierowanie rynku w górę, a jeśli Twoja analiza sygnalizuje kierunek spadkowy, możesz cieszyć się spadkiem rynku składając krótkie zlecenie.
  3. Możesz ustawić czas wygaśnięcia opcji binarnych Bitcoin od tak krótkiego jak 30 sekund do tak długiego jak 30 dni. W ten sposób, w oparciu o swoje strategie, możesz umieścić tyle zamówień binarnych, ile chcesz. Ta cecha sprawia, że rynek jest odpowiedni dla tych, którzy szukają krótkoterminowych wyników.
  4. Tutaj możesz lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i ryzykować tylko część swojego kapitału, a zatem cały twój kapitał nie jest zagrożony. Na przykład masz 10 000 $ na swoim koncie handlowym CloseOption i przewidujesz, że cena Bitcoina pójdzie w górę. Dlatego wybierasz 100 dolarów z tych 10 000 dolarów i naciskasz przycisk Call. W przypadku popełnienia błędu, tylko $100 zostanie stracone. Dlatego opcje binarne Bitcoin nie wymagają znacznych pieniędzy pomimo rynku kryptowalut, a ty możesz kupić lub sprzedać opcje za niewielkie pieniądze.
  5. Wiele osób lubi umieszczać krótkoterminowe transakcje, ponieważ wyniki są otrzymywane szybko. Chociaż jest to wielka zaleta, jest to wada dla ludzi, którzy są zestresowani lub inwestują więcej niż mogą sobie pozwolić na stratę.
.

– Wady

  1. Ponieważ zmienność jest naturą rynku kryptowalut, a typowo Bitcoina, składanie zleceń z krótkim czasem wygaśnięcia (np., 30 sekund) wiąże się z relatywnie wyższym ryzykiem niż dłuższe czasy wygaśnięcia, które mogą skurczyć Twoje saldo.
  2. Istnieje duża szansa na overtrading, gdy mamy do czynienia z opcjami binarnymi Bitcoin, zwłaszcza jeśli masz luźną rubrykę handlową.
  3. Trading w opcjach binarnych Bitcoin jest stosunkowo bardziej stresujący niż inne rynki, dlatego nie jest odpowiedni dla handlowców opcji, którzy nie radzą sobie ze stresem.
  4. Istnieje cienka linia między handlem opcjami binarnymi Bitcoin a hazardem. Należy pamiętać, że rynek jest możliwy do przeanalizowania i funkcjonuje systematycznie. Tak więc, jeśli znajdziesz się umieszczając zlecenia czysto ze szczęścia, pomyliłeś rynek z grą.

Słowa końcowe


Jeśli nie masz pewności co do opcji binarnych Bitcoin, możesz skorzystać z konta demo CloseOption i sprawdzić, czy rynek odpowiada Twoim zainteresowaniom i osobowości. Możesz również skorzystać z funkcji analizy wykresu i zająć pozycję. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z naszego bezpłatnego i nieograniczonego konta demo, ponieważ zapobiega ono błędom i przygotowuje Cię do handlu na prawdziwym koncie. Możesz również wziąć udział w cotygodniowych konkursach CloseOption za 5 USD, aby handlować na prawdziwej platformie symulatora handlu i korzystać z cotygodniowych nagród bez stawiania swojego kapitału na szali.

Join Us to Learn How to Succeed in Your Trading person_addRegister

Related Posts

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

Wojna na Bliskim Wschodzie i jej wpływ na rynki finansowe

. . Table of Contents1 Czy znasz skutki wojny na bliskim wschodzie?2 Przegląd różnych rynków na Bliskim Wschodzie2.1 Przegląd sytuacji finansowej na rynku giełdowym2.2 Przegląd sytuacji finansowej na rynku rynku ropy naftowej2.3 Przegląd stanu finansów w rynku walutowym2.4 Przegląd stanu finansowego w rynku złota2.5 Przegląd stanu finansów W rynku walut cyfrowych Czy znasz skutki wojny …

The End Time And The End Of Financial Markets!

The End Time And The End Of Financial Markets!

. Table of Contents1 Czas końca i koniec rynków finansowych!2 Przewidywanie czasu końca z perspektywy religijnej3 Armageddon a gospodarka4 Wojna na Bliskim Wschodzie a gospodarka5 Następujące scenariusze w wojnie i gospodarce5.1 Tutaj mamy do czynienia z kilkoma państwami w Czasie Końca:6 War Za dwóch powodów:7 Co się stanie dla gospodarczej przyszłości świata? Czas końca i …

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

Najwyższa i stabilna wartość złota w gospodarce światowej!

ZłotoJako metal szlachetny na rynku i w gospodarce światowej . Wszyscy królowie, niezwykli ludzie, i businesspersons, uważa się, że zapisują swoje własności w postaci złota, a im więcej posiadasz złota, tym bardziej jesteś bogaty. Wraz z pojawieniem się papierowych pieniędzy, złoto zachowało swoje miejsce. Jednak wiele osób oszczędza swój majątek w postaci waluty; złoto ma …

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

Przegląd kryptowalut (Bitcoin) z perspektywy finansowej

. Krótka perspektywa kryptowalut . Akceptujemy wszystkie wiodące Kryptowaluty jako metodę płatności, a obecnie Bitcoin jest dostępny do wypłaty. Kliknij, aby odwiedzić wszystkie akceptowane Kryptowaluty. Dramatyczny wzrost Cryptocurrencies spowodował rozkwit ich rynku i zwiększenie ogólnej ilości. Te rodzaje pieniędzy mają charakter wirtualny i twierdzi się, że mają one oparcie w technologii. W rzeczywistości jednak ich …

Add your Comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Comments