Kryptowaluty zyskały popularność na całym świecie i są regularnie omawiane na licznych forach. Być może w pewnym momencie słyszałeś o takich terminach jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Dostawcy opcji binarnych są świadomi znaczenia kryptowalut, które są świadkami gwałtownego wzrostu. Ponadto, są świadomi zainteresowania społeczeństwa kryptowalutami i ich chęci do handlowania nimi. Tak więc, dodają ten wybór jeden po drugim. Opcje binarne to znane narzędzie finansowe do inwestowania na giełdzie. 

.

Jako że kryptowaluty rosną w popularności, wielu traderów zastanawia się, czy istnieje związek między kryptowalutami a Opcjami Binarnymi. Ponieważ nowe waluty są nieprzewidywalne, Opcje Binarne są czasami prostym sposobem na czerpanie korzyści. W kolejnych sekcjach dowiesz się, jak handlować kryptowalutami na platformach opcji binarnych oraz jak przekazywać i otrzymywać środki za pomocą kryptowalut. 

.

Opcje binarne w kryptowalutach?

Opcje binarne i wzrost popularności Cryptocurrency wywołały mieszane reakcje. Na przykład opcja binarna wydaje się być idealnym produktem spekulacyjnym dla tak wielu inwestorów, podczas gdy kryptowaluty zapewniają wyższą postrzeganą wartość niż waluty fiat. Władze natomiast powinny mieć na to sokoli wzrok. Opcje binarne i Kryptowaluty mają wiele cech charakterystycznych. Niektóre z nich zostały prześwietlone przez regulatorów, podczas gdy inne wzbudziły zainteresowanie traderów i inwestorów. Opcje binarne to całkowicie spekulacyjne kontrakty z terminem ważności od 30 sekund do tygodnia i ustaloną wypłatą do 92 procent zainwestowanych pieniędzy. 

.

1. Jakie są korzyści z korzystania z kryptowalut?

Korzyści z używania kryptowalut są znane na całym świecie. To nowa metoda na prowadzenie biznesu bez korzystania z banku. Opłaty są niskie, a transakcje są realizowane szybko. Ponadto większość kryptowalut jest wysoce bezpieczna i anonimowa. Są to znaczące korzyści w stosunku do tradycyjnego systemu fiat money. W rezultacie istnieje rosnące zapotrzebowanie na waluty cyfrowe.

1.1 Kryptowaluty depozyt akceptujący brokera opcji binarnych

Nie tylko masz możliwość handlowania kryptowalutami, ale również możesz je zdeponować u brokera opcji binarnych. W przeciwieństwie do innych opcji płatności nie ma żadnych dodatkowych opłat ani kosztów, co jest z korzyścią dla Ciebie. Minimalny depozyt to tylko 10$, a broker natychmiast konwertuje Twoje Bitcoiny na dolary amerykańskie. Dodatkowo, tradycyjne metody płatności, takie jak karta kredytowa, mogą być wykorzystane do zakupu Cryptocurrency.

1.2 Wypłaty mogą być również dokonywane w Krypto-walucie.

Nie jest to problem, jeśli chcesz wypłacić swoje zarobki w Kryptowalucie. Platformy Opcji Binarnych zapewniają takie same mechanizmy wpłat i wypłat. Firmy wypłacają odpowiednią ilość bez ukrytych kosztów, a Płatności są obsługiwane w odpowiednim czasie.

2. jak robić opcje binarne handel kryptowalutami?

Niektórzy brokerzy myślący przyszłościowo odkryli nowe możliwości inwestowania w opcje binarne kryptowaluty i zaproponowali jednoczesny handel opcjami binarnymi i kryptowalutami. Handel opcjami binarnymi bitcoin może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest wykorzystanie kryptowaluty jako środka wymiany, a druga strategia polega na wykorzystaniu Bitcoina (kryptowaluty) jako aktywa bazowego.

2.1 Kryptowaluta: środek wymiany

Uczestnicy rynku handlują wieloma aktywami bazowymi na rynkach kapitałowych w Bitcoin, wykorzystując kryptowaluty jako środek wymiany. Możesz, na przykład, handlować EUR / USD i wezwać do wzrostu lub spadku, gdy opcja binarna wygasa. W związku z tym, jeśli handel zostanie zakończony pomyślnie, otrzymasz rekompensatę w Bitcoin, a nie w walutach fiat. Możesz zapytać, dlaczego ktokolwiek chciałby uzyskać kryptowaluty, jeśli płacą w USD, jak zwykle. Pierwszą korzyścią z handlu kryptowalutami jest posiadanie najniższych opłat handlowych ze wszystkich metod płatności online. Właśnie dlatego kryptowaluta została utworzona w pierwszej kolejności: aby transakcje online były bardziej przystępne. Ponieważ centralny organ nie kontroluje kryptowalut, nie było żadnych kosztów obsługi podczas otrzymywania lub dokonywania płatności.

2.2 Handel opcjami binarnymi w kryptowalucie

Dodany zwrot z Cryptocurrency jest kolejną główną przyczyną, dlaczego przedsiębiorcy wykorzystują go do inwestowania w opcje binarne. Bitcoin jest samodzielną walutą, której wartość w stosunku do dolara amerykańskiego jest określona przez popyt. Marketer może izolować się od huśtawek cenowych Bitcoin, a także zarabiać dodatkowo na swoich transakcjach, pokazując wszystkie transakcje finansowe w tej Cryptocurrency. Należy jednak podkreślić, że ta forma handlu jest dostępna tylko poprzez brokerów binarnych, którzy akceptują Bitcoin jako metodę płatności. Sugeruje to, że tylko kilka platform opcji binarnych jest zawartych w tej klasyfikacji.

2.3 Kryptowaluta: Aktywo bazowe

.

Traktowanie bitcoina jako aktywa bazowego to również inne podejście do handlu kryptowalutami za pomocą opcji binarnych. Bitcoin jest wymieniany na wyspecjalizowanych giełdach Bitcoin, jak wcześniej stwierdzono. W reakcji na popyt, kurs wymiany w stosunku do dolara amerykańskiego wzrasta i spada. Na przykład, podczas krachu gospodarczego na Cyprze w 2013 roku, handlowcy przeszli z euro na bitcoin jako bezpieczne miejsce. Wartość Bitcoina prawie osiągnęła cenę złota z powodu znacznego wzrostu popytu. Ze względu na tę zmienność, kilka firm binarnych zaczęło oferować kontrakty na opcje binarne oparte na cenie Bitcoin. Mówiąc inaczej, Bitcoin handluje tak jak inne aktywa bazowe na większości platform binarnych.

Słowa końcowe 

Tradowanie kryptowalutami na platformach opcji binarnych to innowacyjny sposób na wykorzystanie rynków finansowych. Jednakże, ponieważ rynek ten jest bardzo zmienny, musisz zebrać wystarczającą ilość informacji na temat strategii handlowych, zanim tam zainwestujesz.