[playht_player width=”100%” height=”90px” voice=”en-US_MichaelV3Voice”]

.

Handel opcjami binarnymi szybko staje się jedną z największych metod rozpoczęcia handlu na giełdzie, zwłaszcza teraz, gdy gracze opcji binarnych USA mają kilka wyraźnych alternatyw. Jednakże, podczas gdy wiele osób jest urzeczony pojęciem stania się bogatym szybko poprzez zatrudnianie tych pozornie przejrzystych metod, o wiele za mało czasu, aby rozwinąć i zastosować skuteczne plany.

.

Co to jest opcja binarna?

Opcja binarna jest szybkim i łatwym narzędziem finansowym, które pozwala przedsiębiorcom przewidzieć, czy wartość pozycji akcji, takich jak akcje Google, cena Bitcoina, wartość wymiany USD/GBP lub wartość złota, wzrośnie lub spadnie w przyszłości. Ponieważ okres czasu może być tak mały jak 60 sekund, handlowcy mogą handlować dziesiątki razy każdego dnia na dowolnym światowym rynku.

 

 

Znaczenie posiadania strategii handlowej

Generalnie rzecz biorąc, nie mając planu w miejscu przed zaangażowaniem się w jakikolwiek rodzaj handlu na rynku jest głupi w najlepszym przypadku i głupi w najgorszym. Umieszczenie pieniędzy na rynku bez zdefiniowanej strategii wejścia i wyjścia oraz celu pieniężnego w umyśle jest po prostu dając losowi pozwolenie na bałagan z konta bankowego. Jest to również sprzeczne z celem rynku; handlowcy mają za zadanie dokonywać dobrze poinformowanych osądów w oparciu o szeroki zakres narzędzi i danych.

.

Więc jaki jest sens używania strategii opcji binarnych w pierwszej kolejności?

Możesz również uniknąć dokonywania emocjonalnych osądów, jeśli masz plan handlowy w miejscu. Na przykład, każdy słyszał o przedsiębiorcy, który stał się rozwścieczony przez chciwość i próbował postawić zbyt wiele swoich aktywów na krótkim zwycięskim biegu. Kiedy wahanie jest naprawdę wymagane, posiadanie strategii w miejscu może pomóc uniknąć pójścia za burtę. Możesz mieć plan handlowy, ponieważ powtarzające się transakcje i praktyka mogą pomóc Ci się poprawić. Znalezienie techniki i trzymanie się jej w czasie może prowadzić do większych rezultatów niż przeskakiwanie z jednej koncepcji na drugą.

Czy istnieje jakaś wybitna strategia w handlu?

Opcje binarne handel rzeczywiście został powiązany z krótkoterminowego handlu od swoich początków. Dwie minuty transakcji były niektóre z wysoce wspólnych czasów handlowych. Ale, jak mechanizm handlowy rozwinął, więc mają okresy handlowe. Handel jest obecnie rozciągnięty na długi czas. Oczywiście, jest to nadal zależne od brokera, z którym jesteś związany. Jak rozszerzone odstępy handlowe rosną bardziej powszechne, to rodzi się pytanie: co jest lepsze dla Ciebie: długoterminowe lub krótkoterminowe opcje binarne handlu?

Oto kilka uwag, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pozycji: 

1. Decyduje o tym Twoje nastawienie

.

Twoja własna osobowość i nastawienie może mieć niezwykły wpływ na to, jakie ramy czasowe mogą być dla Ciebie najlepsze. Jeśli wolisz długą grę i doceniasz korzyści z czekania, na przykład, byłbyś dobrze przystosowany do dłuższych transakcji. Krótsze transakcje, z drugiej strony, są odpowiedzią, jeśli jesteś kontrolowany przez niecierpliwość lub szukasz bardziej interesującego środowiska handlowego.

2. Czy niższe procenty wypłat są dla Ciebie satysfakcjonujące?

Brokerzy zazwyczaj zapewniają niższe stawki wypłat dla krótszych przedziałów czasowych. To dlatego, że te odstępy czasu są postrzegane jako bardziej zarządzane. W końcu, o ile rynek nie jest wyjątkowo zmienny, jest bardzo prawdopodobne, że dominujący trend utrzyma się przez kilka minut dłużej. W wyniku tego wrażenia większość brokerów zapewni niższą ostateczną wypłatę. Wynik transakcji długoterminowych niekoniecznie jest tak przewidywalny, zwłaszcza jeśli transakcja ma się zakończyć za tygodnie lub miesiące. Brokerzy są przygotowani do zapewnienia większych płatności, ponieważ mają większe prawdopodobieństwo, że transakcja zakończy się na czerwono.

.

3. Traderzy, którzy skupiają się na badaniach, korzystają z krótkoterminowych transakcji

.

Handel krótkoterminowy jest bardziej odpowiedni dla traderów, którzy mają możliwość prowadzenia badań nad opcjami binarnymi i ich wykresami wahań cen. Dzieje się tak dlatego, że krótkoterminowe transakcje są proste do zidentyfikowania, gdy istnieje wyraźny trend. Kiedy jednak nie ma takiego kierunku ceny, wymagane jest więcej badań. To pomoże Ci, przedsiębiorcy, w identyfikacji tych okresów czasu, kiedy cena aktywów może wzrosnąć lub spaść. High/low jest jedną z najlepszych platform do szybkiego handlu binarnego. Takie formacje są nieco prostsze do zauważenia w handlu długoterminowym. Wzory i wahania są łatwiejsze do przewidzenia, ponieważ obejmuje dłuższy okres czasu wewnątrz market.

.

Różne aktywa korzystają z różnych ram czasowych

Dla różnych okresów handlowych, nie każde aktywo działa równie dobrze. Jeśli handlujesz określonymi aktywami przez krótki okres czasu, masz większą szansę na zarabianie pieniędzy. Dłuższy okres czasu może pomóc w opracowaniu bardziej precyzyjnej prognozy w niektórych przypadkach. Towary, na przykład, najlepiej nadają się do krótkich transakcji. Wynika to z faktu, że jest to bardzo zmienny składnik aktywów, z kierunkiem ceny zmieniającym się w ciągu kilku dni lub tygodni. Jeśli chodzi o akcje, z drugiej strony, można stworzyć przyzwoity zwrot, jeśli można zauważyć firmę, która jest prawdopodobne, aby zobaczyć jej cena akcji w przyszłości. 

Słowa końcowe

W wielu przypadkach transakcje krótkoterminowe i długoterminowe nie muszą się wzajemnie wykluczać. Dzieje się tak dlatego, że opanowanie obu okresów pozwala Ci na znaczne rozszerzenie inwestycji. W rezultacie będziesz w stanie lepiej kontrolować swoje straty. Musisz zdecydować, czy długoterminowe lub krótkoterminowe opcje binarne są dla Ciebie najlepsze. W końcu powinieneś rozpoznać, że korzystanie z obu ma pewne zalety.

.